יצחקי: "יוצאים למשחק קשה מול קבוצה חזקה"; זסנו: "הראינו שיכולים להתמודד איתם"

3 מרץ 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והמגן התראיינו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול הפועל באר שבע שייערך ללא קהל שלנו: "השחקנים מחויבים ומבינים, עכשיו נשאר רק להביא את זה למגרש"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תצא מחר (שני) למשחק החוץ מול הפועל באר שבע בידיעה שהאוהדים שלנו יהיו הפעם בבית, עקב העונש שספגנו מבית הדין. אבל אחרי כל המסביב, צריך להסתכל על הטבלה ולהבין שצריך לחזור עם שלוש נקודות מטרנר, למרות כל הקשיים.

הבוקר, לפני האימון המסכם, התראיינו במסיבת העיתונאים המאמן ברק יצחקי והמגן זוהר זסנו. המאמן התייחס לרצף המשחקים הקשה ואמר: "זה לא משהו שלא ידענו מראש, מהיום הראשון שלי פה הבנו שהמצב לא מזהיר ושאנחנו נמצאים עמוק בתחתית. אבל אנחנו באים לכאן מדי יום לעבוד מאוד קשה, השחקנים מראים מחויבות וקשיחות, ומה שנשאר זה להביא את הדברים האלה למגרש.

 
מגרש קשה מול קבוצה חזקה מאוד, גם בפן המנטלי זאת קבוצה חזקה מאוד, מאומנת, שמשחקת כדורגל, שמניעה את הכדור, יודעת להניע את הכדור, גם תחת לחץ יודעת להניע, ולא בועטת סתם כדור למעלה ודוחפת קדימה. רואים שיש שם טביעת יד של מאמן, שנמצא איתם כבר תקופה לא קצרה. אנחנו נצטרך למצוא את הפתרונות ולנסות ולעקוץ איפה שהם לא טובים.

לגבי השיטה: "כל משחק לגופו, אני לא הולך לפרט פה אם נלחץ או לא נלחץ, זה נשאיר לעבודה מול השחקנים. עבדנו על הדרך שבה אנחנו רוצים לשחק, אבל צריכים לשחק כדורגל טוב, ואם נצטרך ללחוץ אז נלחץ, ואם לא – אז לא.

על הסיטואציה והאם הסגל מבין את המצב: "לא מאמין בזה שיהיה בסדר, גם השחקנים. זה לא עובר לאף אחד בראש שנצליח רק בגלל שאנחנו בית"ר ירושלים, השם לא ישאיר את הקבוצה בליגה, יש כל כך הרבה לחץ ולפעמים שחקנים שלא רגילים להתמודד עם המצב הזה, כולם מכירים את העוצמות השחקנים מבינים טוב מאוד שהשם ביתר ירושלים יעזור לנו להישאר בליגה.

בסוף אנחנו מגיעים למשחק מול באר שבע בטרנר, והיא הפייבוריטית, זה לא משהו מופרך. גם המיקום שלהם בטבלה, גם ברצף שהם עשו עד למשחק מול מכבי תל אביב. הם בכושר טוב, מצפה לנו משחק מאוד קשה נצטרך בצורה מדויקת ונכונה, אחרת ניענש".

זוהר זסנו דיבר גם הוא במסיבת העיתונאים ואמר: "יש משחקים חשובים מאוד לפנינו עד לסוף הליגה, במיוחד בגלל המצב שלנו בטבלה. אנחנו די קרובים למטה ואנחנו צריכים לנצח את המשחקים האלה. כולם מסתכלים על זה שאנחנו בתחתית, אבל לא נסתכל על קבוצות אחרות. נסתכל על כל משחק, כל שבוע. זה לא משהו שאמור לעניין אותנו כרגע מה הקבוצות האחרות עושות. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו.

על ההתאקלמות שלו בבית וגן הוסיף: "קיבלנו אותי יפה מאוד מבחינת כולם, השחקנים, הצוות, ההנהלה, העובדים, האוהדים, כולם. אין ספק שזה מועדון גדול יותר מאיפה שבאתי ויש ציפיות בהתאם, אבל אנחנו עובדים על זה, לאט לאט מתאקלמים פה".

זוהר גם התייחס לבאר שבע ואמר: "הראינו במשחק הגביע שאנחנו יכולים להתמודד איתם, למרות שהודחנו, היינו שווים ברוב המשחק שאנחנו יכולים להיות יותר טובים, מקווים שהפעם ננצח. אצל כל אחד יושב בראש שאנחנו נקודה מהקו האדום, זה לא יביא לנו יותר נקודות, אנחנו צריכים להבטיח את ההישארות שלנו כמה שיותר מהר".