יצחקי: "התוצאות יגיעו בעבודה קשה שלי ושל השחקנים"

24 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום התיקו המאופס בטדי ודיבר על השיפור במחצית השניה והדברים שהוא רוצה לראות מהקבוצה בהמשך
כותב: מערכת האתר

בסיום משחק הבכורה שלו על הקווים בטדי, הגיע מאמן הקבוצה החדש, ברק יצחקי, לשוחח עם העיתונאים על המשחק מול מכבי נתניה שהסתיים בתיקו מאופס.

"אין ספק שהמחצית הראשונה הייתה לא טובה שלנו. לא עשינו שום דבר ממה שעבדנו עליו בימים האחרונים וזה מה שאמרתי להם במחצית.

 
"צריכים לעשות את הדברים בצורה שונה ולחזור לדברים הבסיסיים שדיברנו עליהם. מחצית שניה החזקנו יותר, הגענו לכמה מצבים אבל לא הצלחנו לנצל אותם וחבל. כי משחקים כאלה צריכים לנצח גם כשלא מגיע לך".

לגבי השער הנקי שרשמה הקבוצה: "לא ספגנו הערב וזו בשורה. אבל עדיין, אני רואה את הכדורגל בצורה שונה וצריך לעבוד קשה מאוד והרבה כדי שבסוף הקבוצה תשחק איך שאני רוצה וזה לא פשוט וידעתי את זה ולקחתי את זה בחשבון. נצטרך להמשיך להסתכל קדימה וראינו בדקות מסויימות שיש כאן איכות. נשנה קצת את המנטליות מבחינת משחק ההגנה ומשחק הלחץ ונשתפר אני בטוח".

"אני אף פעם לא מרוצה מתוצאת תיקו בטח לא בטדי, בטח בבית עם הקהל, הייתה אווירה נהדרת, הקהל דחף מהרגע הראשון גם בדקות פחות טובות. אבל אני לא מסתפק בתיקו במשחק בית".

"קודם כל אנחנו צריכים לרוץ הרבה יותר, ללחוץ יותר, יותר חזק וביותר שלבים של המשחק. אבל צריך לשנות תפיסה. אנחנו משחקים כדורגל קצת שונה וצריך למצוא את הבאלאנס. לא בניתי את הקבוצה אבל אני בטוח שיהיה בסדר".

לגבי התחושות במשחק הראשון על הקווים: "התחושות נהדרות, היו לי פה רגעים יפים בתור שחקן, אין דבר שיכול להשתוות לזה. היום עם האווירה והרגשה של משחק ראשון קצת הזכיר. כיף לקבל אהבה אבל אני יותר מסתכל על איך אנחנו משפרים את הקבוצה".

"יש עבודה, אין ספק אבל זה לא משהו שמפחיד אותי. אני מאמין בעבודה קשה גם שלי וגם של השחקנים. אם נלך בדרך הנכונה ונעשה את הדברים נכון התוצאות יגיעו".

לגבי לוח המשחקים שעומד בפני הקבוצה: "אם לא הייתי מאמין לא הייתי בא לפה. לפני שלקחתי את האתגר הזה ראיתי את הלוח משחקים אבל אני מתמקד רק במשחק הבא. עכשיו הפוקוס על המשחק בטרנר".

לגבי ההצבה של נהוראי דבוש ב-11 הפותחים: "בסוף אצלי אין עניין של צעירים זרים או ותיקים, מי שיעבוד באימונים מגיע לו. הוא עבד קשה היום, קצת חוסר מזל. קצת ברח מהמקומות המסוכנים. הוא עוד צעיר וילמד. הכל מקצועי".