אבוקסיס: "נצטרך יכולת יותר גבוהה מהדרבי כדי לנצח בחיפה"

8 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התייחס למשחק בסמי עופר ביום ראשון והוסיף: "שחקנים שיעבדו וירוצו ישחקו". אורי דהן: "הקהל יחסר, אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים מתכוננת להמשך הריצה שלה שכוללת שלושה משחקים בשמונה ימים, שכבר לאחר הניצחון בדרבי, מגיע משחק חוץ קשה בסמי עופר מול מכבי חיפה. המשחק יתקיים ביום ראשון בשעה 20:30 וישודר בערוץ הספורט.

לקראת המשחק התייחס מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס למשחק ואמר: "יוצאים למשחק חוץ קשה מול מכבי חיפה. אנחנו מנתחים את המשחק ונעשה כמה שינויים, זה יהיה משחק שלישי בשמונה ימים וצריך לזכור שלא עשינו משחקי אימון. לשחקנים חסר דקות כדי לחזור לכושר, ויש שחקנים שלא יוכלו לסחוב שלושה משחקים ברציפות. נצטרך להביא יכולת הרבה יותר טובה כדי לחזור מחיפה עם נקודות. שחקנים שירוצו ויעבדו ישחקו".

הבלם אורי דהן הוסיף: "היה ניצחון חשוב בדרבי ושמרנו גם על שער נקי. במחצית הראשונה נראה שהגיעו בקלות למצבים מולנו והיינו חשופים, אבל במשחקים כאלה צריך לדעת גם לקחת את הנקודות. רצינו לשמח את החיילים האוהדים והמשפחות ושמח שעשינו את זה. מקווה שמפה נצא לדרך חדשה".

עונה שניה בביתר מרגיש שמצאת פה בית
"באמת שכיף לי פה, נותנים לי את האמון שרציתי ואני מביא את זה למגרש. יש מה לשפר ואני מקווה שנעשה את זה ביחד". אורי התייחס גם לטקס לפני הדרבי ולפעילות של השחקנים כלפי הקהילה בתקופה הקשה זאת והוסיף: "זה צמרמורת מה שכולנו חווים. משתדלים לבקר ולתרום כמה שיותר, ללכת לנחם ולחזק. מקווה שהצלחנו להעלות חיוך לאנשים בבית אחרי הדרבי".

לקראת ביום ראשון אמר: "מבחינתי המשחק מול מכבי חיפה הוא משחק ליגה לכל דבר, וכמובן שאני רוצה לנצח. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו. הקהל שלנו יחסר. עצוב לשחק בלי קהל, לא משנה מאיזה צד הקהל. נתמקד בעבודה שלנו על הדשא".