אבוקסיס: "משחק בקצב מטורף"; מזרחי: "מהמשחקים הטובים העונה"

1 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים והמגן הצעיר התראיינו בסיום הניצחון 2:3 על מכבי פתח תקווה. וגם: הבקשה של יוסי מהקהל
כותב: מערכת האתר

המאמן אמר בסיום: "מאז שאני מאמן כדורגל לא היו לי כל כך הרבה מצבים במחצית אחת שאני מאמן. באמת משחק יוצא מן הכלל, לא היתה לי הערה לשחקנים, חוץ מזה שפספסנו את ירדן כהן, זאת היתה מחצית מושלמת פלוס רבע שעה אחר כך, עם החמצות מטורפות, אבל כל עוד זה לא נגמר, זה לא נגמר ופתאום חטפנו שער מ-30 מטרים לחיבורים במקום 1:4 והשתנה המומנטום, לא חזרנו אחורה, לא הכנסנו בלם שלישי, כדור מ-25 מטר בקרן אם היה נגמר ב-3:3 היה נגמר בחוסר צדק.

"יחסית למשחק חמישי בתקופה כל כך קצרה, זה היה קצב מטורף של משחק. השחקנים עשו מעברים ותקתוקים ומצבים. זה היה נהדר, אבל צריך לדעת להכריע את המשחק ולא באנו אחורה. התעייפנו והלכנו אחורה, אבל אני גאה בשחקנים על תצוגת כדורגל.

 
על פרד פריידיי: "רוב ההתקפות שלנו התחילו ממנו, זה נכון שהוא לא כבש אבל אני יודע להעריך את כל מה שהוא עשה במגרש. הרבה כדורים הוא הוציא כדורים לירדן, ליונה. הייתי מת שהוא יכבוש כי הגיע , עושים לו הרבה מאוד פאולים, ולא שורקים לו כי הוא חזק, והבלמים הולכים לו על הרגליים. עשה משחק גדול בלי לכבוש, החמצות מטורפות, אבל העבודה שלו זה דברים שאפילו אם הוא לא כבש הוא היה אחד השחקנים הטובים היום.

על החילוף של שועה: "ירדן היה בספק למשחק, בסביבות הדקה ה-80 הוא אמר לי זהו. הוא איבד כדורים שהוא כבר היה עייף. הוא עשה משחק מצוין היום, עבר פציעה. ועדיין הקהל שרק בוז. אני בקשר ישיר עם השחקנים שלי כל הזמן, אי אפשר דין ודברים אחרי כל חילוף, אנשים לפעמים לא מבינים מה קורה בתוך הקבוצה".

"אהבתי שהיציע המזרחי המשיך לעודד גם שספגנו ב-2:3 ובתוספת הזמן ונתן לנו כוח. אני חושב שככה צריך להיות. היו דקות שכל המשחק הקהל דחף אותנו, ופתאום שהם צימקו היו אנרגיות קצת לא טובות. צריך לתמוך בקבוצה כל הזמן ובשחקנים כל הזמן, אני רוצה לעזור לקבוצה להצליח. יש פה קצב משחקים מטורף. את האימונים הטקטיים אנחנו עושים על הלוח ולא יוצאים לדשא לאימונים חזקים, רק שחרור והכנה. אבל יחסית למשחק חמישי היה פה קצב משחק חמישי". על הפציעה של מוזי הוסיף: "מקווה שזה לא משהו רציני, הוא ספרינטר וקצת הרגיש תפוס. מקווה שירגיש טוב".

לבסוף יוסי ביקש מהקהל: ומי שירצה לפרגן יזכור את 80 דקות טובות , ומי שפחות את ה-10 דקות. קיבלנו גולים בכל מיני מערכים. מכבי פתח תקווה חזרו למשחק עם קו 5. לפעמים זה תופס, לפעמים לא. זה סיסמאות. אני רוצה לשנות את האנרגיות פה. , השחקנים על סף פציעות וראיתם שנפצעו לנו גם שחקנים. מיירון, עזריה, מיכה, ביטון, ירדן על הגבול, סורו על הגבול. היה פה כדורגל יוצא מן הכלל, ואת זה אני לוקח וגם הקהל צריך לקחת".

על סורו: "אחד המשחקים הטובים שלו. למרות שהוא היה בספק, אמר לי שהוא בסדר וככה אנחנו מכירים אותו. שיחק טוב. חשבתי שנעשה קצת יותר נקודות, היה לנו הרבה לחץ מהמינוס 4, לא הגיע לנו במשחקים מסוימים להפסיד אותם. מקווה שנעשה סיבוב שני יותר טוב.

לי-און מזרחי, שהתראיין לראשונה אמר: "אני חושב שזה אחד המשחקים הטובים שלנו. יש הרבה שערים, הרבה מצבים. המשחק היה קצת משוגע היום, עם הרבה גולים".
על התפקוד החדש כמגן: "אני מאוד שמח על הקרדיט שנותנים לי. לא גדלתי בתור מגן, וזה עושה לי טוב כי אני משחק בתפקיד הזה. הצוות נותנים לי גב, יושבים איתי אנליסטים ומראים לי איך להשתפר תוך כדי תנועה". על הקהל אמר: "זה לא סוד שהקהל של בית"ר זה כוח גדול. מאז שהקהל חזר התצאות יותר לטובתנו. אנחנו שמחים שיש תמיכה כזאת והלוואי שזה רק ימשיך".

על סיום המשחק אמר: "לפעמים מטבע המשחק שמקבלים גול והולכים קצת אחורה בדקות האחרונות, כי כמו שיוסי אמר, הקבוצות האחרות מהמרות על כל הקופה. אסור לשכוח שיש לנו סגל שחקנים קצר, וזאת תקופה עמוסה ממש. כל השחקנים לא בשיא הכושר. לפעמים צריך למצוא את השילוב הנכון להחזיק כל המשחק". על ההצלה שלו בתוספת הזמן הוסיף: "היתה עבודת הגנה טובה היום, שמח שהגעתי לכדור הזה, יוסי דורש מאיתנו סגירות אלכסוניות, ואני שמח שהייתי שם".