אבוקסיס: "אנחנו צריכים ללמוד מטעויות ולהיות יותר תכליתיים מול השער"

7 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה המורחק, התייחס למשחק הבית מול אשדוד: "יש דברים טובים מהמחצית הראשונה שאנחנו צריכים להביא למשחקים הבאים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפגוש מחר (שני) באצטדיון טדי את נועלת הטבלה, מ.ס אשדוד, למשחק חשוב מאוד לאור התוצאות של המחזור האחרון. בית"ר יודעת שניצחון גם יקפיץ אותה למעלה, וגם ייתן עוד דחיפה לקראת רצף המשחקים הבאים.

לקראת המשחק דיבר מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, שלא יעמוד מחר על הקווים עקב הרחקה (חמישה צהובים), ואמר:

איך מעמידים את השחקנים וניגשים לאתגר הזה?
"תראו זה נכון שהמשחק האחרון הוא אכזבה גדולה מבחינתנו. בטח אחרי המחצית הראשונה ופתיחת המחצית השניה שהיו לנו עוד החמצות. אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלנו, מאיך שאנחנו נכנסים למחציות השניות ודיברנו על זה.

 
"עשינו אסיפה וראינו את כל פתיחת המחצית השנייה ושאיבדנו הרבה מאוד כדורים שטותיים שגרמו להפועל חיפה להיכנס למשחק. בפעם הבאה שנוביל נצטרך ללמוד מטעויות, כי פתיחת המשחק שלנו היתה יוצאת מהכלל לאורך כל המחצית ומשהו קורה לנו בפתיחת המחצית השניה, אנחנו לא מתעלמים מזה ויש הרבה מאוד דברים טובים מהמחצית הראשונה שאנחנו צריכים להביא למשחקים הבאים".

"אני חושב שבמשחקים האחרונים אנחנו משחקים הרבה יותר טוב מפתיחת העונה, אנחנו כובשים שערים ואנחנו גם די יציבים במשחק ההגנה שלנו. השערים שאנחנו מקבלים זה פנדלים וקרנות שאנחנו קצת מאבדים ריכוז וגם את זה צריך לדעת לתקן כי זה חלק ממשחק ההגנה של כולם.

"אנחנו מייצרים הרבה מאוד מצבים במשחקים שלנו ואנחנו צריכים להיות יותר תכליתיים מול השער כי אנחנו החמצנו המון גם נגד מכבי פתח תקווה וגם נגד הפועל חיפה במקום לגמור את המשחק. צריך לייצר מצבים, צריך לייצר מצבים ולהיות יותר מרוכזים במשחק ההגנה".

מחר תהיה מורחק, איך מכינים את הצוות?
"כמובן שאת כל ההכנות עשינו. עשינו אסיפות וידאו ואנחנו מתכוננים לאשדוד ביומיים האחרונים, אני סומך על גל ואנחנו מאורגנים בקטע הזה".