קומאן: "היריבה פיזית, צריך להגיע אגרסיביים"; עדי: "הליגה צפופה מאוד"

31 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ירושלים ערכה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מול נוף הגליל, מספר פצועים יחזרו לסגל. המאמן הוסיף: "בפעם הראשונה העונה, אני יכול לבחור מי ישחק"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תצא מחר (שני) למשחק חוץ לא פשוט מול הפועל נוף הגליל, העולה החדשה, במסגרת המחזור השמיני של "ליגת הבורסה לניירות ערך". הצהובים שחורים ייצאו למלון לפני המשחק, בו יתכוננו וינוחו, בתקווה לחזור עם שלוש נקודות.

מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, נשאל על הצפיפות בליגה ועל היריבה ואמר: "הם קבוצה מאוד פיזית. יש להם הרבה שחקנים מהירים, ויש להם ניסיון מאחורה. אני צופה שיהיה משחק קשה, אבל זה הכל תלוי בגישה שלנו מחר. אנחנו צריכים את אותה גישה אגרסיבית והרוח שיש להם. אחרת לא נשיג נקודות.

אבל אני בטוח בקבוצה, כי התאמנו טוב השבוע וכל משחק אתה צריך להראות את עצמך, אתה צריך להופיע. שבוע שעבר נגמר, והכל מתחיל מחדש. זה מאוד פשוט, אבל צריך לעשות את הכל עם גישה טובה וחיובית, לעבוד קשה. זה הדבר הכי חשוב למחר, יש לנו יכולת בחלק הטקטי, אבל אנחנו צריכים גישה טובה, זה הכל לגבי מחר".

 
הרבה שחקנים חוזרים לסגל, מה הציפיות שלך מהם ומהקבוצה
"הפצועים צריכים להראות שהם כשירים, אם אתה כשיר באימונים, זה לא בהכרח אומר שאתה כשיר למשחק. אלה שני דברים שונים. מה שאתה עושה באימון זה לא מה שאתה עושה במשחק, בעיקר מול קבוצה פיזית כזאת. הם חייבים להראות את עצמם בצורה חזקה וטובה באימונים.

"לגבי מחר, בפעם הראשונה מזה ארבעה חודשים, אני יכול לעשות בחירות לגבי מי ישחק. זה טוב למאמן, אם אתה לא יכול לעשות את זה, יש לך בעיה. אני מקווה שכולם יהיו כשירים ויישארו כשירים להמשך".

נקודות טובות שאתה לוקח מהאימונים ומההמשחק האחרון: "כדורגל זה לא משחק קשה, בגלל שכל שבוע אנחנו מראים לשחקנים קליפים טובים ופחות טובים, ואני מקווה שימשיכו לעשות את מה שהם עושים כמו בקליפים הטובים, ויתקנו את מה שצריך לתקן. הם לומדים מזה, זה מה שאנחנו כצוות יכולים לעשות, אבל אם השחקן על המגרש, הוא צריך להשתפר בכל משחק ומשחק".

גם הקשר תמיר עדי התייחס למשחק ואמר: "הדבר הכי חשוב שלנו זה לייצר המשכיות וביטחון, ותלכיד מסוים שירוץ. אם נגיע אגרסיביים ונלחץ ונעשה את הדברים שעבדנו עליהם במהלך השבוע, הדברים יהיו בסדר גמור. בליגה הזאת אין יותר מדי בטן, מהמקום האחרון עד השישי-שביעי הכל צפוף, שני ניצחונות יכולים לקחת אותך קדימה והפוך. חשוב לייצר את ההמשכיות ולרוץ קדימה.

על חדר ההלבשה הוסיף: "יש השנה אנשים טובים בחדר הלבשה, מאוד מגובשים. ראו את זה גם בתקופות שהדברים פחות עבדו, ושהיינו פחות טובים, עדיין נשארנו ביחד. היו קצת תמונות שיצאו מהערב גיבוש שהיה מסבירות כמה טוב לנו וכמה אנחנו מלוכדים".

לרכישת כרטיסים למשחק