יונה: "יש לנו עוד הרבה לתת כקבוצה"; אבוקסיס: "לא הגיע לנו להפסיד"

28 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר הצעיר ומאמן הקבוצה התראיינו בסיום ההפסד למכבי ת״א. הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק הערב בין בית״ר ירושלים למכבי ת״א באצטדיון בלומפילד, דיברו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והקשר עדי יונה עם העיתונאים על המשחק שנגמר בהפסד, התחושות על הדשא והציפייה מהקבוצה להמשך העונה.

אבוקסיס דיבר ראשון: "היינו מאוד עייפים בהגנה, זאת הסיבה שהכנסתי גם את קריאף שיהיה באזור, כדי לעזור לעוד שחקנים. זה מאכזב מאוד כי אחרי מחצית כזאת אתה צריך לעשות שער אחד לפחות, אם לא שניים. לא הגיע לנו להפסיד את המשחק הזה, בטח לפי המחצית הראשונה".

עוד הוסיף: "עשינו עבודה טובה בחלק ההגנתי. שיחקנו מול קבוצה בכושר מצוין עם חלק קדמי מצוין. מכבי ת״א מגיעה בכל משחק למצבים שלה אבל במחצית הראשונה הצלחנו לסגור אותם טוב. כל יציאה שלנו להתקפה היתה נהדרת, גם החטיפות באמצע. הכל הלך כמו שרצינו אבל לא ניצלנו את המצבים".

"אני גאה בשחקנים על המחצית הראשונה. על החטיפות, ההצטרפות מקו שני, היציאה להתקפות. זה שלא כבשנו במחצית הראשונה הרג לנו את המשחק. השאיפה שלנו היא כמובן הפלייאוף העליון".

בהמשך התראיין גם עדי יונה: "אני שמח מאוד על כל דקה שנותנים לי כאן. עם כל דקה שגם יתנו לי בעתיד אני אעבוד הכי קשה שאני יכול כדי להוכיח את עצמי. ברוך השם אני שמח מאוד על המשחקים האלו יש לנו עוד הרבה לתת, גם כקבוצה וגם לי אישית".

"אם היינו כובשים את השער זה היה נראה אחרת. אני מאמין שכולם נתנו את ה-100 אחוז שלהם. הרגשנו את העייפות בסוף אבל הפנים למשחק הבא. אני לומד הרבה מיוסי ואני מעריך את הקרדיט שהוא נתן ונותן לי".