אבוקסיס: "הגיע לנו לנצח"; גרצ'קין: "כל אימון הוא כמו משחק"

28 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והמגן התראיינו בסיום המשחק מול בני סכנין ודיברו על החשיבות של המשחקים הקרובים והנקודות שאנחנו חייבים לקחת. צפו
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק מול בני סכנין, התראיינו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, והמגן מקס גרצ'קין במסיבת העיתונאים ולמרות הפרגון, סיפרו כי נותרה גם תחושת החמצה: "ספגנו שלושה שערים ממצבים נייחים במשחקים מאז שהגעתי, מקרנות, מכדור שני שנהיה ממנו משהו, גם נגד חדרה וגם מכבי פתח תקווה", אמר המאמן והוסיף: "אולי זה חוסר ריכוז, אבל אנחנו חייבים לעבוד על זה. היום נכנסנו למומנטום שלילי בגלל הקרן הזאת".

"פתחנו לא טוב את המשחק, שינינו מערך וזה היה נראה הרבה יותר טוב. הצלחנו לסגור קבוצה טובה כמו סכנין על 0 מצבים וזה לא מובן מאליו. יכולנו לכבוש עוד, הגיע לנו לנצח אבל זה הכדורגל. באנו לנצח, שיחקנו עם כל הכלים ההתקפיים, אבל אם לא היינו חוזרים בתחילת המחצית אולי היינו מפסידים. זה יותר טוב מהפסד, אבל בגדול אני מאוכזב".

 
על ההרכב המפתיע אמר: "במהלך השבוע אנחנו מתרגלים כל מיני שחקנים. האסלביינק היה בראש שלנו וגם עזריה. עשינו שינויים במערכים גם. מיכאל עלה מצוין מהספסל, גם בנוף הגליל הוא נכנס במחצית השניה והיה טוב. היום הוא היה יוצא מן הכלל, גם הגנתית וגם התקפית".

מקס גרצ'קין התייחס בתחילת מסיבת העיתונאים למצב באוקראינה ולאחיו שעלה לארץ: "אנחנו היינו עדים לנס גלוי, אחרי מסע שכנועים אחי החליט לקחת את המשפחה ולבוא לארץ יום לפני שהמלחמה החלה והוא היה היום במשחק שלנו.

"אני רוצה למסור חיזוקים לאוקראינים ולישראלים שנמצאים שם. שייגמר מהר, מלחמה זה לא טוב לשני הצדדים. יצא לי בימים האחרונים לדבר עם שחקנים שם ששיחקתי איתם, ואמרתי להם שאעזור במה שצריך. המציאות קשה מאוד, אפילו התקשורת שלנו לא מצליחה להראות את מה שהולך שם. אזרחים נלחמים על הבית, מראות קשים שם, ומקווה שזה ייגמר במהרה".

על היכולת האישית שלו אמר: "אני חושב שיש עליות וירידות בקריירה, אני מנסה להיות יציב, אני נותן את ה-100 אחוז שלי, רוצה להשתפר ממשחק למשחק. זה לא משחק יחידני, אבל בארבעת המשחקים האחרונים, למרות שאנחנו בפיגור, אנחנו באים לשחק כדורגל, יוזמים, וזה הולך קשה אבל אנחנו לא בורחים, והכדורגל נהיה יותר אטרקטיבי.

"אנחנו ננסה לקחת נקודות בכל מגרש. אנחנו מרגישים את זה גם באימונים, הם נהיו בקצב מאוד גבוה, כל אימון הוא כמו משחק. כל שחקן נאבק על הסגל וההרכב, וכולם מנסים לתת 100 אחוז, ראיתם היום את גליאו ודן. אני שמח בשבילם. מקווה שאנרגיה החיובית תימשך.