בואצ׳י בסיום הדרבי: "כל כך הרבה אוהדים הגיעו ותמכו. זכיתי להיות ברגע הזה"

26 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החלוץ הגנאי ומאמן הקבוצה יוסי מזרחי ענו לשאלות העיתונאים בסיום: "היתה היום קבוצה מחוייבת שנופלת על התחת, זה נותן תקוה לעתיד"
כותב: מערכת האתר

עם סיומו של הדרבי הירושלמי הגדול אותו אירחה הערב (ראשון) בית״ר "גשם" ירושלים, הגיעו מאמן הקבוצה יוסי מזרחי והחלוץ, ריצ׳מונד בואצ׳י למסיבת העיתונאים המסורתית ונשאלו על המלחמה שראינו על דשא, התחושות בסיום, והנקודות לשיפור בהמשך.

מאמן הקבוצה יוסי מזרחי התחיל: "הלכנו בחצי השני אחורה, בניגוד להוראות המוחלטות שלי, ובדקה ה-90 ספגנו. התחיל מחול שדים מהדקה ה-80 על הספסל סביב האירוע של הניצחון הטכני וזה הוציא אותנו מריכוז, צריך ללמוד מזה ולהתקדם".

עוד הוסיף: "מה שמעודד זה שהיתה היום קבוצה מחוייבת שנופלת על התחת, זה נותן מעט תקוה לעתיד. אנחנו צריכים להניע כדור הרבה יותר מהר, לדעת איך לצאת למתפרצות, לעשות מעברים נכונים. הקבוצה הזאת הרבה זמן לא ראתה ניצחון וזה גרם לשחקנים ללכת אחורה, לשמור ולשמור על השער ובסוף זה עלה בשיוויון".

"יותר מדי שערים אנחנו מקבלים במצבים נייחים, היום קיבלנו גול משחקן שקיבל שמירה אישית והיריב כמעט לא הגיע להזדמנויות. גם בבאר שבע וגם היום וגם במשחקים אחרים, אי אפשר במשחק שנותנים הכל לקבל סתם גולים כאלה".

על אביאל זרגרי אמר: "בכדורגל יש עליות ומורדות, גם לקבוצות וגם לשחקנים. צריך לדעת למצוא את הזמן הנכון להחזיר להם את הביטחון והשקט ולא להעמיס עליהם. המעבר של אופיר קריאף לקישור נתן לנו יותר ניסיון ואגרסיביות לקישור, כשאביאל יחזור לכושר שלו הוא עוד ייתן לנו הרבה".

ריצ'מונד בואצ'י, שחזר לכבוש הערב אחרי 12 מחזורים סיפר: "מודה לאלוהים על הניצחון הזה. ראיתי כל כך הרבה אוהדים שהגיעו תמכו ונתנו לי הזדמנות להבקיע, זכיתי להיות ברגע הזה".

"אני לא מבין בדיוק את הניצחון הטכני, אבל אומר תודה על השער שכבשתי ועל העובדה שהקבוצה מקבלת ניצחון. הייתי אמור לטוס בשישי ולהצטרף לנבחרת גאנה אבל עשיתי טעות עם הטיסה, הייתי אמור לטוס בכל זאת בשבת, אמרתי למאמן שיש לנו דרבי ואם אוכל לדחות את הטיסה לשני, הוא אישר לי".

על הניצחון הטכני: "לא ידעתי כלום עד שהגעתי לספסל, וכשהגעתי הבנתי מאנשים ושמחתי, כי אני יודע מה המשמעות של שלוש נקודות במצב הזה".

על אדווין ג'סי: "בכדורגל יש תקופות כאלה. דיברתי איתו אחרי המשחק, אמרתי לו שירים את הראש, כי עם מחוייבות ואימון קורים דברים טובים, צריך להמשיך להאמין, להתמודד, להשקיע ויקרו דברים טובים וזה מה שהוא יעשה. אני עוזב ולא יהיה כאן עכשיו, אבל אני מרגיש כמו האח הגדול שלו, ואני יודע שהוא ימשיך להתאמן קשה וימתין לרגע שלו".