עמית כהן: "כיף גדול לחזור. יש אווירה טובה אצל כולם"

26 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן ומאמן הקבוצה דיברו במסע"ת לקראת המשחק באר שבע ביום ראשון: "נצטרך להשתפר ולהיות יציבים במשחק ההגנה"
כותב: מערכת האתר

רגע לפני תחילתו של המחזור השני, בו תארח בית״ר שלנו את הפועל ב״ש באצטדיון ״שלמה ביטוח״, הגיעו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והמגן עמית כהן למסיבת העיתונאים הרשמית.

אבוקסיס: "מבחינת ההכנה שלנו לליגה אנחנו נמצאים בפיגור. הייתי מאוכזב מהמשחק האחרון, בעיקר ממשחק ההגנה של הקבוצה, ואנחנו ללא ספק צריכים להשתפר בפן הזה, ואני לא מדבר רק על שחקני ההגנה. החלפנו את כל ההגנה וזה לא קל עבור שחקני ההגנה כשאין תיאום".

"היינו פחות טובים מול נתניה, אבל זה היה משחק אחד, משחק פחות טוב של הרבה שחקנים גם בחלק ההתקפי, וללא ספק נצטרך לקבל יותר מהשחקנים בחלק הקדמי ולא רק מדנילו אספרייה, אבל קודם כל נצטרך להשתפר ולהיות יציבים במשחק ההגנה שלנו כי לבאר שבע יש הרבה כלים התקפיים".

 
אבוקסיס המשיך: "עד לפני שבועיים כמעט ולא הייתה קבוצה והמצב היה הרבה יותר גרוע. עמית כהן וגררו הצטרפו ואני מקווה שמחייאס יגיע כבר בתחילת השבוע הקרוב ושדגני ועזריה יחזרו מהפציעות".

עמית כהן, דיבר גם הוא לקראת המשחק: "בכדורגל הכל אפשרי, בטח במדינה שלנו שהפערים לא כל כך גדולים בין קבוצה לקבוצה. הפערים ניתנים לגישור ואנחנו חד משמעית יכולים לעשות תוצאה טובה".

"זה כיף גדול לחזור. האמת היא שחיכיתי לזה כל הקיץ, ישר כשנגמרה העונה אמרתי לסוכן שלי שאני רוצה להמשיך פה. ברוב העונה שעברה הייתי פצוע וכשחזרתי הרגשתי שהדברים מתחברים, גם מבחינה אישית עבורי וגם לקבוצה. זה נכון שהרבה שחקנים טובים עזבו, אבל יש רוח טובה במועדון. יש אווירה טובה, אווירה של שינוי גם אצל הקהל וגם אצל השחקנים".

לקניית מנוי לחצו כאן