קומאן: "חייבים להתרכז במגרש"; ניצן: "המשחק בטדי חשוב. צריכים את הקהל איתנו"

25 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והשוער הגיעו למסע״ת לקראת חדרה. קומאן הוסיף: "לו"ז עמוס לפנינו. רוצה לראות איך השחקנים הצעירים מתפקדים"
כותב: מערכת האתר

חוזרים למאבקי הליגה. אחרי פגרת נבחרות ושזרוע ארוכה במיוחד, במוצ״ש הקרוב תגיע בית״ר "גשם" ירושלים חזרה לאצטדיון טדי למשחק חשוב מול הפועל חדרה במסגרת המחזור ה-10 של הליגה.

לרכישת כרטיסים למשחק מול הפועל חדרה

היום (חמישי) ערכה הקבוצה אימון בוקר בהשתתפותם של מאמן נבחרת ישראל, ווילי רוטנשטיינר, עוזרו מרקו בלבול והצוות שלהם שהגיעו על מנת לבחון את עוזר המאמן, גל כהן, בשלב ההסמכה של קורס הפרו בו הוא משתתף.

מיד בסיום האימון התייצבו מאמן הקבוצה, ארווין קומאן והשוער איתמר ניצן על מנת לענות לשאלות העיתונאים לקראת המשחק בשבת.

קומאן נשאל בנוגע למצב המועדון: "יש לנו אנשים בתוך המועדון שעוסקים בנושאים האלו יותר ממני. התפקיד שלי הוא לדאוג לקבוצה עצמה. כמובן שדיברנו על זה עם השחקנים אבל צריך להתקדם. יש לנו לו"ז עמוס לפנינו. אני רוצה לראות איך השחקנים הצעירים מתפקדים. אני אוהב להתמקד בעבודה שלי".

 
לגבי הפגרה הארוכה: "הייתה לנו פגרה ארוכה וכמובן שדיברנו איתם על מה שקורה. אנחנו לא יכולים להשתמש בזה כתירוץ. אנחנו צריכים להתקדם ולא משנה כמה המצב גרוע. השחקנים ואני נישפט על פי המשחק. אנחנו חייבים להתרכז במגרש".

"אני חי פה מיום ליום ואני לא חושב שאעזוב את המועדון. יש לנו לו״ז משחקים קשה לפנינו. אף אחד לא יודע מה יקרה בעתיד. אני יודע שמנסים למכור את המועדון. אם אשקיע את האנרגיה שלי בנושאים האלו, אני לא אצליח לישון".

לגבי האוהדים שקיללו את קמסו מארה: "אני מכבד כל בן אדם. שמעתי על הבעיה עם קמסו מארה. אני מכבד כל אחד וכולם צריכים לעשות את זה בכל מקום בעולם וככה תהיה לנו פחות אלימות. הוא עושה עבודה טובה עבורנו וכולם חייבים לכבד אותו".

"ידעתי לפני שהגעתי שזה מועדון לא פשוט , מועדון שתמיד נמצא בכותרות, אבל אפילו בגיל שלי אתה עוד לומד דברים. אני יודע שאם לא יהיו בעלים חדשים, יכול להיות שלמועדון יהיו בעיות גדולות. אני חושב שכרגע אני הבוס בבית"ר. אני בקשר יומיומי עם אוחנה ומוני ברוש".


אחרי דבריו של המאמן, הגיע תורו של איתמר ניצן לדבר: "אין לנו יותר מדי מה להתעסק בפרשה מסביב. אנחנו צריכים להיות מקצוענים".

לגבי מכירת שחקנים בינואר: "אנחנו לא יודעים מזה כלום. אם יתחילו להימכר שחקנים זה יעשה רע מאוד לקבוצה ויפגע בנו. אלו דברים שאני באופן אישי לא יכול להשפיע עליהם. אנחנו צריכים לחיות מיום ליום כי אם נסתכל קדימה מדי ונשאב אלינו את כל הבעיות, שום דבר טוב לא ייצא מזה. אנחנו יכולים להיות נקודת האור בסיטואציה הזאת".

לקראת המשחק נגד חדרה: "אני לא חושב שהפגרה פגעה במומנטום. זה נתן לנו הזמן להשתפר אפילו עוד יותר. אני חושב שהמומנטום נשמר והמשחק הקרוב סופר חשוב עבורנו ואנחנו צריכים את הקהל איתנו".

על היחס לקמסו מארה: "הוא אחד מאיתנו והוא כל כך גאה להיות איתנו. הוא משלנו, הוא איתנו, הוא נהנה פה ובזה הסיפור נגמר".