אבוקסיס: "יש לנו אחריות כלפי האוהדים"; הרמן: "גאה להיות כאן"

25 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר במסיבת עיתונאים לפני המשחק מול בני סכנין והוסיף: "נצטרך להיות חכמים יותר הגנתית והתקפית". המגן הוסיף: "נילחם על כל נקודה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תארח ביום ראשון הקרוב את בני סכנין למשחק חשוב מאוד, שיכול לתת לקבוצה אויר במאבקי התחתית. לאחר גשם שוטף ואימון בקור מקפיא, התייצבו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, והמגן רועי הרמן, למספר שאלות.

על היריבה ביום ראשון אמר: "ראינו את סכנין במשחקים האחרונים, מדובר בקבוצה טובה שלא סתם נמצאת בצמרת. אנחנו צריכים להיות מאוד מוכנים לחלק ההתקפי המצוין שלהם, ולקשרים שמצטרפים. נצטרך להיות במיטבנו, ונצטרך לשחק בחוכמה. משחק ההתקפה וההגנה שלנו צריך להיות ביום טוב כדי להביא נקודות".

 
על הנקודות שהוא דרש מהשחקנים לשפר אחרי המשחק מול חדרה אמר: "פחות אהבתי שלא ייצרנו מצבים. חדרה כבשו שער והסתגרו, ואנחנו לא היינו חכמים בשליש האחרון של המגרש. קיבלנו החלטות לא טובות ליד השער. נצטרך להיות טובים יותר כדי לכבוש שערים".

על היריבות בין המועדונים הוסיף: "המשחקים האלה תמיד משחקים טעונים מכל מיני סיבות, אבל זה עוד משחק בקטגוריה של משחק חשוב לשני המועדונים. כמובן שתמיד המאבקים היו קשים ואני מקווה מאוד שנצליח לרצות את הקהל שלנו".

על הלחץ הגדול בבית"ר: "הלחץ הוא תמיד גדול, יותר ממועדונים אחרים. שיש קהל כזה גדול אז המבחן פה הוא לטוב ולרע. אתה רוצה לרצות אותם ובתקופות טובות אתה בשמיים. יש לנו אחריות לקהל אוהדים גדול. צריכים לגרום להם שימחה ביום ראשון".

רועי הרמן דיבר גם הוא לקראת המפגש בראשון: "אני מאוד שמח להיות בבית״ר ירושלים, זאת זכות מאוד גדולה בשבילי להיות חלק מהמקום הזה. מדהים לראות שהקהל דוחף אותנו גם בתקופה הזאת, ואנחנו מאוד רוצים להחזיר להם במגרש, ומקווה שנצליח לעשות את זה עם הדחיפה שלהם ביום ראשון.

"אני מאוד אופטימי, יש לנו קבוצה טובה, אמנם זה קצת פחות התחבר, אבל יש לנו את הקהל איתנו ואנחנו באים להילחם על כל משחק וכל נקודה, ואני מאמין שיהיה טוב".