אבוקסיס בסיום המשחק מול ב״ש: "המחצית הראשונה היתה הכי טובה שלנו השנה. עשינו המון טעויות בהמשך"

24 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין אחרי תוצאת התיקו רבת השערים מול האדומים. הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר שהמשחק של בית״ר מול הפועל באר שבע הסתיים ב-4:4 מדהים, הגיע מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס למסיבת העיתונאים המסורתית וסיפר על המשחק מבחינתו, החילופים וסגירת המעגל המרגשת עם איתי רגב

יוסי איך מסכמים משחק כזה?
"אני מאוכזב מאוד בטח אחרי המחצית הראשונה שהייתה הכי טובה שלנו השנה. שלושה שערים, החמצות, יצאנו מפיגור. אבל עשינו טעויות במחצית השניה, כמובן פנדל ששינה מומנטום. הצלחנו לחזור אבל אנחנו ממשיכים עם הספיגות למרות ששיפרנו את ההתקפה.

"מול נתניה ובאר שבע אלו לא שערים שקל להבקיע. מנסים לתקן את משחק ההגנה, השחקנים היו מאוד עייפים, הם לא צעירים, שני משחקים בשבוע זה לא פשוט. התחלנו את המחצית השניה עם אותו הרכב ופשוט נתנו מתנה. זה החזיר אותנו אחורה. עזריה אמר עוד במחצית שהוא מבקש להתחלף, ירדן שביקש לצאת, סורו שנפצע, כל החילופים היו כפויים״.

 
יוסי איך אתה כמאמן יכול לשפר את משחק הההגנה. איזה פתרונות יש לך?
"עשינו המון טעויות גם אחרי ה- 4:4. שחקנים מאבדים ריכוז, אולי זאת עייפות, אנחנו מנסים לרענן עם החילופים. מנסים לשמור על פציעות של שחקנים שלא יכולים לסיים משחק. אנחנו לא לוקחים סיכונים, יש לנו עוד משחקים. כל שבועיים של פציעה זה 5-6 משחקים בתקופה הזאת. גם גוטליב ביקש להתחלף, הוא לא שיחק הרבה זמן ואז שיחק שני משחקים ב-3 ימים".

הרגע עם איתי רגב, סגרתם מעגל
"אני לא יכול לשכוח את האימון שאבא שלו הגיע אלינו, אמרנו שנתפלל על הילדים שלו עם כל החטופים, בירכנו וייחלנו. לא האמנו שזה יקרה כל כך מהר ולראות אותם פה בחדר הלבשה שמחים לפני המשחק היה מאוד מרגש. נתפלל לחזרתם של כולם בעזרת השם".