יוסי מזרחי: "מרוצה מהמחויבות. טדי צריך להיות מלא באלפי צהובים שחורים"

23 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה סיכמה את ההכנות למשחק בטדי. דוד חוג׳ה: "אנחנו מאוחדים. חייבים לתת את הכל"
כותב: מערכת האתר

רגע לפני שבית״ר שלנו חוזרת מחר (שני) לטדי למפגש חשוב במיוחד מול הפועל ת״א, היום הגיעו מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי והבלם דוד חוג׳ה לדבר עם האתר הרשמי לקראת המשחק, לספר על הנעשה בחדר ההלבשה ועל ההכנות של השחקנים למחזור ה-19 של הליגה.

לרכישת כרטיסים

יוסי, הבהרת לשחקנים שאין תירוצים
"בכדורגל אף פעם אין תירוצים. גם אם עולים עם צעירים, שופטים לפי התוצאות, אף אחד לא מעניין אותו המצב של בית"ר או גורמים אחרים, רק לפי התוצאות, השחקנים צריכים להבין את זה.

"להגיד לך שהאווירה היא קולית והכל בסדר, לא, האווירה לא בסדר. השחקנים וכל הצוות פה מתפרנסים מבית"ר ירושלים ושהפרנסה שלך לוטה בערפל, זה מטריד אנשים. ברגע שעולים למגרש, וזה מה שהבהרתי לשחקנים, אנחנו מחוייבים 100 אחוז למועדון הזה וצריכים לעשות הכל כדי שבית"ר תצוף מעל המים".

 
על המשחק מחר: "כל שבוע אתה מתמודד עם יריבות שאין להן דאגות בראש, אלא רק כדורגל בראש. אני דווקא די מרוצה מההתקדמות מבחינת המחויבות, פרט למשחק מול אשדוד. היינו מאורגנים (במשחקים האחרונים), נראינו כמו קבוצה, אבל אנחנו חייבים לצבור נקודות, בית"ר חייבת לצבור נקודות, הרבה זמן לא ניצחנו וחייבים לעשות את זה".

"בלי הקהל אנחנו לא שווים כלום, אם הקהל לא יבוא וירים את השחקנים בתקופה הקשה הזאת, אבל לא 2000 איש, טדי צריך להיות מחר עם 12-15 אלף אוהדים, שבאים בשעה הקשה הזאת, לבוא ולתמוך ולהרים את הקבוצה הזאת.

"הקבוצה לא במצב קל, לא מקצועית ולא מנטאלית, וכאן האקס פקטור של הקהל שלנו שיכול להוביל אותנו לגבהים אחרים".

דוד חוג'ה הצעיר הוסיף: "המצב לא פשוט, אנחנו ערים למה שקורה, אנחנו מאוחדים ומאוד ביחד, אנחנו מנסים לנתק את עצמנו, יוסי עוזר לנו להתנתק, רוצים להתמודד עם הדשא. זה קשה, זאת פעם ראשונה שאני חווה את זה, אבל זה אתגר חדש, גם השחקנים הוותיקים, גם יוסי, יש לנו מועדון ואחריות עליו, ונתמודד עם זה הכי טוב שאפשר".

"המשחק מאוד חשוב, אנחנו צריכים לאסוף נקודות, היריבות שלנו הפסידו נקודות השבוע, זה חשוב לנו, אנחנו צריכים את הקהל איתנו, לתת את הכל ולקחת את זה במאתיים אחוז. הקהל שלנו הוא הכי טוב בארץ, כשהוא איתנו, הוא שווה נקודות, אנחנו צריכים אותו מחר איתנו, הוא תומך בנו ושיבואו מחר ויעודדו אותנו חזק".