אבוקסיס: "רוצים לסיים את סיפור ההישארות בליגה"

21 אפריל 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה מתכוננת לדרבי מול היריבה העירונית, כשמלבד היוקרה מדובר על משחק חשוב לחתום את ההישארות בליגה. דגני הוסיף: "מודעים לחשיבות, מאמין שנעשה את זה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ממשיכה בהכנות שלאחר פגרת הליגה, כשאימון הקבוצה היום נפתח בדברים של המאמן, יוסי אבוקסיס, במסיבת עיתונאים, שהתייחס לתקופה שעברה ולמשחק הספציפי הזה.

אבוקסיס אמר לאתר הרשמי: "היינו עכשיו בפגרה, שהגיעה מצד אחד אחרי שני נצחונות, אבל מצד שני, אולי נתנה לשחקנים קצת להתאושש מפציעות בתקופה האחרונה. רוב השחקנים כשירים, נדע לגבי עוד כמה שחקנים היום ומחר באימון המסכם. זה משחק קריטי מאוד, ואחרי הנצחונות שהשגנו, אנחנו צריכים עוד אחד כדי להישאר בליגה. אנחנו צריכים לבוא מוכנים.

"אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה, אנחנו נצטרך לדעת לבוא ולהתמודד במשחק פיזי וטקטי. גם משחק שנצטרך להיות חכמים בו. המשחק שלנו הפך להיות הכי חשוב שהיה עד עכשיו, כדי לסיים את הסיפור הזה, ואת התקופה הזאת של התחתית. נצטרך להיות במיטבנו".

אבוקסיס הוסיף על הקהל שלנו: "מהרגע הראשון זה היתרון שלנו, הדחיפה שלנו, גם בנוף הגליל ובכל המשחקים. אנחנו צריכים אותו בטדי, ומקווה שיגיע ויתמוך בנו".

אוראל דגני נשאל על חוליית ההגנה שלו ואמר: "אנחנו משחקים ביחד כבר כמה משחקים רצוף, וככל שאנחנו משחקים יותר משחקים, ככה אנחנו מתואמים, ונראים יותר טוב. כמובן שאחרי שני הנצחונות יש אוירה טובה, אנחנו מודעים לכמה המשחק הזה חשוב לכולם, לנו כמועדון, לקהל, לכל השחקנים. רוצים לשמח את כולם ולעשות ניצחון חשוב, ואני חושב שנעשה את זה".