אבוקסיס: "באים למשחק על תואר. מצפים לאצטדיון מלא"

20 יולי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס במסיבת העיתונאים לקראת אלוף האלופים לפתיחת העונה ואמר: "אנחנו ממשיכים בבניית הקבוצה". אופיר קריאף: "סיימנו את העונה עם תואר ואשמח לפתוח את העונה עם אחד"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפתח את העונה באופן רשמי במוצאי שבת הקרובה, במשחק מול מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר בחיפה (20:30, כרטיסים ניתן לרכוש באתר "לאן"). הצהובים שחורים שלנו בהכנות האחרונות למשחק, והמועדון קיים מסיבת עיתונאים רשמית בה דיברו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והקפטן, אופיר קריאף.

המאמן פתח ונשאל על המטרות: "אני חושב שאנחנו אחרי עונה מאוד מאוד קשה. ברגע שנדע את הסגל הסופי שלנו נוכל להגדיר מטרות, צריך להיות מציאותיים ולא פנטזיונרים. כרגע אנחנו ממשיכים לבנות את הקבוצה, ורוצים לצרף 3-4 שחקנים משמעותיים להרכב, ואחרי שנצליח נוכל לדבר יותר על השנה הזאת".

על העזיבות וחלון ההעברות הוסיף: "העזיבה של דנילו כמובן שפגעה בנו, אבל בכל מקרה אני רוצה להודות לו על השנה המופלאה הזאת. הוא הגיע ושיחק בלי חוזה. התאמן איתנו, שיחק בגביע הטוטו בלי חוזה, אני באמת אוהב אותו ואני מודה לו על השנה הנפלאה הזאת. לגבי ניקו, הוא רוצה להתקדם, יש קבוצות שרוצות אותו. נצטרך להביא שחקנים טובים, כדי שיחפו ויכבשו את השערים שדנילו וניקולאסקו כבשו".

"כל השחקנים האלה אחרי עונה נפלאה, כמובן שהייתי רוצה שהם יישארו כולם, ושכל מי שסיים את העונה יישאר ונביא 2-3 שחקנים ואז היינו יכולים לדבר על מקומות למעלה. אבל אין מה לעשות, בכדורגל שחקנים עוזבים, רוצים להרוויח יותר, אבל זה התפקיד שלנו, עם השחקנים שרוצים להישאר ולהיות פה. כמובן, כמו שאמרתי. זה מועדון שתמיד רוצה להיות הכי טוב. אנחנו צריכים להיות מציאותיים. כל משחק נבוא וניתן את המקסימום".

על דור מיכה: "הוא וירדן הם שני המוסרים הטובים ביותר בליגה, הם אצלנו, אבל נצטרך שחקנים שיקבלו את הכדורים האלה. אנחנו מחפשים שחקנים כאלה שיוכלו לקבל את הכדורים האלה. אלה לא שחקנים שקל להביא. מאוד קשה להביא שחקנים ברמה הזאת. בגלל זה אנחנו לא ממהרים ומחפשים את הטוב ביותר. למרות שאנחנו קצת בפיגור בזמן ואלוף האלופים ואירופה כבר כאן, נמשיך לחפש. יש לנו עונה ארוכה ואנחנו נצטרך שחקנים טובים".

לקראת המשחק הוסיף: "במשחק אחד, למרות שזה בסמי עופר, כל משחק הוא אפשרי. אנחנו לא מוותרים על המשחק הזה. זה תואר, זה כיף. זה אמנם פתיחת העונה, זה משחק שיהיה אצטדיון מלא לפי דעתי, ואני חושב שבקטע הזה אנחנו נבוא ולא נוותר. שחקנים מבינים שזה משחק של 90 דקות ואפשר להביא תואר".

אחריו דיבר הקפטן, אופיר קריאף: "מה שרציתי קרה, סיימנו את העונה עם תואר, ונשמח לפתוח את העונה עם תואר. זאת פתיחת עונה מרגשת, עברנו מחנה מאוד טוב, התגבשנו, הגיעו חבר'ה עם ניסיון, רעבים, שבאו והשתלבו בצורה מאוד מהירה. בדרך כלל יש את משחקי גביע הטוטו להתחבר, לראות את הקבוצה אבל עכשיו יש לנו ישר משחק כזה, ועוד בסמי עופר. יהיה משחק מעניין, יהיה כיף. 90 דקות, משחק שיהיה מהנה לקהל, ומקווה שזה יסתיים עם תואר".

על העונה הקרובה אמר: "אנחנו צריכים להציג כדורגל טוב, מתחברים. צריכים להגיע עוד כמה שחקנים. לא סתם נשבר שיא מנויים, ואני מקווה ומאמין שיירכשו עוד. זה על הדשא, כל שחקן ייתן את המקסימום, ואני מקווה שתהיה עונה מוצלחת".

על העונש שספג המועדון: "מאוד פגע בנו העונש ואכזב אותנו, זה הלחם והחמאה שלנו. המועדון כבר הוציא תגובה על העניין, ואנחנו אחרי זה. זה מצב נתון, נצטרך לעבוד יותר קשה, להתחיל במינוס 4 זה לא פשוט. אני מקווה שנצליח לעבור את זה".