אבוקסיס: "היינו חייבים לכבוש עוד אחד בדקות הטובות שלנו"

20 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס לתיקו 1:1 עם הפועל חיפה והוסיף: "אנחנו חייבים להביא נקודות, אי אפשר רק להסתכל על הקבוצות שאיתנו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה הערב (ראשון) ב-1:1 את משחק החוץ מול הפועל חיפה, בסמי עופר, ונמצאת עם הפנים לפגרת הנבחרות, שלאחריה נפגוש את מ.ס. אשדוד ביום ראשון, ה-3/4, באצטדיון טדי. מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התראיין בסיום המשחק במסיבת העיתונאים, וסיכם את 90 הדקות שראינו.

"זה מסוג המשחקים שאתה חייב לכבוש בדקות שלך, היינו צריכים להכריע והיינו קרובים לזה, השחקנים לא היה להם כוח לצאת קדימה, מיכאל וגליאו יצאו החוצה, והכנסנו קשרים כי החלוצים לא היו לנו בנמצא, זה משהו שנדיר בכדורגל, אבל לא היו לנו אפשרויות.

"סגרנו אותם מבחינה הגנתית, בתחילת החצי השני היינו במשחק, אבל אז התחלנו לעשות טעויות ולא יצאנו בשכל קדימה. איתמר גם לקח שני כדורים טובים, ואנחנו נמשיך קדימה".

 
על הפנדל: "ברגע ששחקן החמיץ פנדל, החלטתי שתמיר יחליט, זה תפקידו של המאמן. ירדן בדרך כלל בועט, אבל רוטמן הרגיש טוב, לקח את זה על עצמו, ברגע שהחמיץ, החלטתי שתמיר יבעט. חבל על הגול, הכדור היה בין שני שחקנים שלנו וזה השער שספגנו.

"גרם לנו להרבה ביטחון העניין. היינו צריכים לשחק קדימה, מיכאל יכל לעשות הרבה דברים אבל הפציעה שלו שיבשה לנו את המשחק ההתקפי. הוא הרגיש משהו בתאומים, עוד לפני המשחק הוא אמר לי, אבל אני מקווה שהוא יהיה בסדר. זה היה משחק טוב שלנו, הוא שחרר אותנו בדריבל, ביציאות, והחילוף גרם להפועל חיפה להוציא הרבה שחקנים קדימה, ואנחנו בסוף סיימנו בתיקו".

"זה נכון שכולם מסתכלים על כל הקבוצות, אבל בסוף אנחנו צריכים להביא נקודות, אי אפשר להגיד אלה הביאו נקודות, אלה הפסידו, אלה ניצחו, אבל אנחנו צריכים לדעת לכבוש שערים, כמו נגד מכבי חיפה, כמו נגד הפועל חיפה. אנחנו צריכים להיות מאוד מרוכזים. נתאושש ונחזור לעצמנו אחרי הפגרה".