אבוקסיס: "מנסים למצוא את האיזון"; מוזי: "החבר'ה מאוחדים פה"

19 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס למשחק החוץ מול מכבי נתניה והוסיף: "אנחנו יכולים לעשות משחק טוב, נחזיר את הביטחון לשחקנים"; הקשר: "האימונים ברמה גבוהה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תמשיך מחר במסע שלה בליגת העל ותפגוש במשחק חוץ את מכבי נתניה (19:30, אצטדיון עירוני בנתניה). לקראת המשחק, ולאחר התיקו עם סכנין, התראיין יוסי אבוקסיס במסיבת העיתונאים המסורתית ודיבר בין היתר על מצב הקבוצה, על היכולת, ועל הציפיות שלו.

"אתמול דיברתי עם השחקנים באסיפה, שגם לפני המלחמה לא היינו בכושר מי יודע מה, אבל גם כשהפסדנו עם הפועל חיפה, היו דברים טובים ופה אנחנו רואים דברים פחות טובים.

 
"עשינו חמש נקודות אבל היכולת שלנו היא לא טובה בלשון המעטה, משהו קרה לנו, אנחנו צריכים להחזיר את הביטחון, זה התחיל בהפסד נגד הפועל פתח תקווה, וירד קצת הביטחון, מסתכלים על הטבלה ורואים את מצב הנקודות שלנו אחרי שמורידים את הארבע נקודות, והתפקיד שלנו זה להחזיר את הביטחון ולהיראות טוב יותר.

אבוקסיס התייחס ליריבה ואמר: "נתניה מאוד מהירה ולוחצת, ראיתי כמה משחקים שלהם, זאת קבוצה שלוחצת גבוה, מאוד אנרגטית, הרבה שחקנים איכותיים, אבל גם לנו יש שחקנים טובים שצריכים ביטחון, ונביא את היכולות שלנו.

"למרות שזה משחק חוץ קשה אנחנו יכולים לעשות משחק טוב, וללמוד מהטעויות שלנו, ולא לספוג את השערים. צריך לדעת להימנע מזה כי הם לוחצים מאוד מאוד גבוה, ואתה משלם על כל טעות איתם.

"גם מבחינת ההרכב אנחנו רוצים לרענן כמה שחקנים בגלל עומס השחקנים, ויכול להיות שנעשה כמה שינויים, אנחנו חושבים על זה. אנחנו מנסים למצוא את האיזון והיכולת בשביל הנקודות. יש שחקנים שהם קצת יותר טובים". כשנשאל לגבי פריידיי הוסיף: "פרד לא עזב את הארץ, התאמן יחסית סדיר, אבל עבר פציעה שקצת האטה אותו, ואני מאמין שאם הוא לא היה נפצע הוא היה אפילו יותר טוב היום.

"בגדול, אנחנו צריכים לשפר את המשחק הקבוצתי שלי, מגיעים נגדנו למצבים בקלות וזה מטריד אותי. צריך לשפר את משחק ההגנה שלנו, כשהוא טוב ונותן ביטחון לחלק הקידמי, ואני אומר משחק ההגנה, כולם צריכים לעבוד וברגע שנעשה את זה כולם יקבלו ביטחון".

על שינויים בסגל הוסיף: "יש זמן עד ינואר, המון משחקים. זה תלוי בשחקנים איך ישחקו ואיך ייראו. אנחנו כמועדון רוצים להתחזק ולהיות טובים יותר, אבל אני לא מתרכז בינואר, כי זה נדיר שאתה הופך את הקבוצה ככה. בטח ובטח שיש מלחמה שלא הרבה שחקנים רוצים לבוא. בדקנו עם חלק מהשחקנים, וחלק מסרבים לבוא, אנחנו נשפר את הקבוצה והשחקנים שפה, כי נראינו יותר טוב, ועכשיו זה התפקיד שלנו לחזור לאנרגטיות ולרעב שאיפיינו אותנו".

טימוטי מוזי, שהתראיין לראשונה, הוסיף: "מרגיש טוב מאוד במועדון הזה, האימונים פה בקצב גבוה מאוד, השחקנים ברמה מאוד גבוהה, התחלתי גם להרגיש לאחרונה יותר טוב. צריך קצת זמן הסתגלות, וזה לקח לי קצת זמן, אבל ברוך השם אני עכשיו התעדכנתי עם הקצב ואני מרגיש יותר טוב.

״חזרנו טיפה לא טוב מהפגרה, אבל האימונים ברמה גבוהה מאוד, החבר'ה פה מאוחדים בהכל, אנחנו משפרים מאימון לאימון, יוסי נותן לנו גם את הגב כשצריך, וצריך להתחיל לנצח משחקים".

"אין ספק שאתה אומר בית"ר ירושלים אתה מתכוון לקהל, אני בטוח שזה שהוא חוזר למגרשים זה יעזור לנו מאוד. יוסי יכוון אותנו לקראת נתניה ואנחנו נעשה את זה לצד הטוב ביותר. אנחנו נעשה את זה".