יצחקי לקראת הפועל פ״ת: "רוצה לנצח כל משחק. אסור להספיד אף קבוצה"

19 אפריל 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין לקראת משחק החוץ ביום ראשון והתייחס ליריבה העיקשת והדחיפה הצפויה מהקהל
כותב: מערכת האתר

כ-48 שעות לפני שבית״ר "גשם" ירושלים מגיעה לאצטדיון שלמה ביטוח (המושבה) למשחק חוץ קשה וחשוב מול הפועל המקומית, דיבר מאמן הקבוצה ברק יצחקי על המשחק האחרון בטדי נגד חדרה והציפייה שלו מהאווירה והגישה על הדשא.

מה אומרים לשחקנים אחרי משחק כזה?
"כינסתי את השחקנים אחרי חדרה ואמרתי להם כמו שאמרתי להם אחרי ניצחונות שלא ייצאו מגדרם, אמרתי להם שאחרי הפסד מאוד מאכזב מבחינתנו – לא להוריד את הראש, להסתכל קדימה. בסוף זה אותם שחקנים שהציגו יכולת טובה בכל התקופה מאז שהגעתי לפה. האמת שגם במשחק האחרון נגד חדרה, משחק שהיה בשליטה מלאה שלנו אבל נפלנו בדברים שכן ציפינו שחדרה תעשה. חבל אנחנו מסתכלים קדימה".

מה ביקשת מהם לתקן ומה ראית אתה שצריך לתקן?
"היו הרבה דברים לתקן אבל גם היו הרבה דברים טובים. בסוף אנחנו לוקחים את מבחן התוצאה ולא הצלחנו לקחת 3 נקודות אבל כמו שאמרתי אנחנו מסתכלים קדימה. הראתי לשחקנים מה היה פחות טוב ואת הדברים שעשינו בצורה טובה. ואנחנו מכל משחק לומדים ומתכוננים למשחק הבא".

חמישה משחקים לסיום העונה, 15 נקודות בקופה, מאוד צפוף בתחתית. כמה נקודות אתה מעריך שיספיקו כדי להבטיח הישארות?
"אני מבחינתי רוצה לנצח כל משחק. אני לא נכנס להערכות של כמה נקודות אנחנו נצטרך לעשות. מבחינתי אנחנו מגיעים ביום ראשון לנצח את המשחק. זה המטרה החשובה. אני לא עוסק בספקולציות וחישובים כרגע".

הקהל שלנו שוב מגיעים בהמוניו למושבה. אתה חושב שזה יוצר לחץ או דחיפה לשחקנים?
"במשחק האחרון שהיה לנו במושבה (הקהל) נתן דחיפה אדירה לשחקנים. לאחר מכן גם במשחק בנתניה, הרגשנו כמו במשחק בית, שזה קצת מצחיק שדווקא במשחקי חוץ אנחנו מצליחים לקחת נקודות ובמשחקי בית לא. אבל אני בטוח שאנחנו נרגיש את האווירה של הקהל שלנו ביום ראשון במשחק בפתח תקווה".

כמה מילים על היריבה – היא הראתה שמי שהספיד אותה כנראה מיהר מדי
"נכון. אני לא חושב שצריך להספיד אף קבוצה וגם לא צריך להוציא מהמירוץ אף קבוצה. בסוף הפועל פ״ת באה אולי למשחק ההזדמנות האחרונה שלה כדי לעשות צעד משמעותי ואיזשהו ניסיון להישאר בליגה. הם גם נמצאים במקום האחרון אבל ראינו שזאת קבוצה מאוד עיקשת שמשחקת עד הרגע האחרון. במשחקים האחרונים שלה הבקיעה שערים בדקות ה-90׳. לכן מצפה לנו כמו כל משחק בפלייאוף התחתון – משחק קשה".