פנים חדשות בבית וגן: אלמוג כהן וברק יצחקי הוצגו רשמית

19 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי הקבוצה, ברק אברמוב, הציג את המנהל המקצועי החדש של המועדון - יחד עם המאמן החדש. הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

עידן חדש בבית"ר ירושלים. לאחר אירועי השבועות האחרונים במועדון, הבעלים ברק אברמוב מינה והציג היום (שני) יחד עם המנהל המקצועי אלמוג כהן את ברק יצחקי למאמן הקבוצה.

יצחקי יעביר כבר מחר את אימון הקבוצה ויעמוד על הקווים ביום שבת במשחק נגד מכבי נתניה.

בעלי המועדון ברק אברמוב פתח ואמר: "ראשית אני רוצה להודות לגל כהן על כל התקופה הארוכה שלו בבית"ר. גל היה איש של המערכת שעבד קשה והיה לצידנו גם בתקופות הקשות".

"קרה מה שקרה בשבועות האחרונים וחשבתי איך הופכים את הלימון ללימונדה. באותו רגע ידעתי שאני רוצה דבר אחד: להביא מנהל מקצועי למועדון. לשנות את הסיסטם של המועדון ושלי. יש רק אדם אחד שרציתי, לא היה שיקול בכלל. עקבתי אחריו מספר עונות במכבי נתניה, התמוגגתי כי ראיתי אדם שעושה את הדברים נכון. נכון שכולם טועים אבל הטעויות היו מינוריות".

"ברגע הראשון שדיברנו על מאמן ואלמוג אמר ברק יצחקי, חשבתי כמותו ללא ספק. נכון שרצינו להתחיל בעונה הבאה, קרה מה שקרה והבנו שאנחנו צריכים לעשות את זה קצת יותר מוקדם ממה שציפינו. אני מודה לאלמוג וברק שהסכימו לבוא גם עכשיו. היו לברק לבטים כי הוא רצה לבנות את הקבוצה מאפס. הוא מאמין בקבוצה והסכים לבוא. אנחנו בונים פה מועדון לשנים הקרובות".

המנהל המקצועי של המועדון, אלמוג כהן אמר: "מפה אני רוצה להודות שוב למכבי נתניה. מועדון שהיה בשבילי בית וימשיך להיות כזה. תודה על כל הרגעים שהייתי שם. מפה כל השתלשלות האירועים שקרו בשבועות האחרונים. קרה מה שקרה במשחק האחרון, ברק דיבר איתי והבנו שזה הזמן לפעול. נכון שלא תכננתי את זה ולא חשבתי שזה יקרה. בכדורגל יש דברים שאתה לא מתכנן. אני מודה מפה לברק על הזכות והאמון מפה אנחנו נדבר במגרש".

המאמן החדש ברק יצחקי הוסיף ואמר: "ראשית אני מודה לברק ואלמוג על האמון. כפי שהם אמרו התכנון היה להגיע בעונה הבאה. התכנון היה להגיע בתחילת העונה ולבנות משהו אחר, היו לי ולאלמוג המון שיחות. אחרי השיחה עם ברק הבנתי שזה הדבר הנכון ללכת אליו. כולם יודעים את הקשר והזהות שלי למועדון כמו בית"ר, לא הסתרתי את זה אף פעם. אני שמח מאוד להיות מאמן הקבוצה. כמובן שמאמנים נמדדים בתוצאות על הדשא אבל הדרך היא חשובה. לפנינו יש דרך לא פשוטה. מצב הקבוצה לא טוב ואנחנו פסע אחד ממקום שמוביל לירידת ליגה אבל אני מאוד מאמין בשחקנים ובצוות. נעשה את הכל בשיתוף פעולה.

"השחקנים צריכים להבין שהם משחקים במועדון מהגדולים בישראל, מועדון עם מחוייבות, אני בטוח שביחד עם עבודה קשה מאוד והדרך הנכונה גם התוצאות יגיעו. לאחר מכן נתעסק בטווח הרחוק. כרגע המטרה שלנו לשנות לטווח הרחוק, אנחנו לא קוסמים וזה תהליך."

"בבית"ר עברתי הכל בתור שחקן. מאבקי ירידה, אליפות, גביע, אירופה. אני מכיר את המועדון הזה, אני יודע מה אני צריך לעשות וגם החברה שלצידי יודעים מה צריך לעשות כדי להחזיר את ההרתעה לטדי. להחזיר כמה שיותר את הקהל, עם כדורגל שמח. הכל טוב ויפה בדיבורים, אבל אני מאוד מאמין בעבודה קשה, גם אם זה לא היה נראה ככה תמיד כשהייתי שחקן. אני בטוח שאם נעשה את הדברים בדרך שלנו, כולם יהיו שמחים".