אבוקסיס וקריאף בקריאה לאוהדים: "חייבים להתגייס ולהרים את קצב המנויים"

18 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והקפטן התייצבו למסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי נתניה ודיברו על הקיץ ובניית הסגל לעונה הקרובה
כותב: מערכת האתר

ליגת העל שלנו חוזרת ואיתה גם מסיבות העיתונאים לקראת המשחקים. היום (חמישי) התראיינו יוסי אבוקסיס והקפטן אופיר קריאף לקראת משחק החוץ מול מכבי נתניה והתייחסו לכל החודשים המתוחים האחרונים.

"כל התקופה האחרונה השפיעה על המועדון", אמר אבוקסיס והוסיף: "ייחלנו להגיע לפתיחת עונה ולהיות מוכנים לליגה, אנחנו בפיגור קטן, ואני מקווה שנעמיד קבוצה טובה לשבת. אנחנו באים למשחק הזה במלוא הנחישות במטרה להביא תוצאה טובה במשחק הזה. נוכל לדבר על מטרות אחרי שנחזק את הקבוצה. הבנתי אתמול מברק שיש עוד כסף לחיזוק, ואנחנו עובדים על זה כל הזמן.

"הרבה שחקנים לא חיכו כי חששו שהחלון באירופה ייסגר. אנחנו עובדים עדיין להביא שחקנים. מקווה שנשלים סגל טוב ושנחשוב על יותר מרק לשרוד. יש פה סגל מוכשר, אבל כדי לחשוב יותר נצטרך להתחזק בעוד מספר זרים.

 
"אנחנו צריכים בלם, קשר וחלוץ. סך הכל זה לא קל להביא בתקופה הזאת, אבל ננסה להביא את הכי טובים שאפשר. אני וגל כהן בוחנים שחקנים ומנסים להביא את הטובים ביותר בתקופה הזאת".

"אני מצפה וחושב שצריכים להיות יותר מנויים. האוהדים רוצים רכש, אבל במצב שנוצר הרכש יהיה כמו המנויים. ברק מביא עוד כסף לרכש, וזה משהו גדול שלא האמנו שיהיה. אנחנו נצטרך להביא מספר שחקנים ומספר מנויים יצטרך לגדול. זאת תקופה קריטית, כולנו ראינו שחור ועכשיו צריך להתגייס למען המטרה. יש פה בסיס טוב של שחקנים, אבל כדי להיות מעבר להישארות, נצטרך להביא 2-3 זרים".

הקפטן אופיר קריאף אמר: "נכון, זאת לא תקופה אידיאלית, אבל נבוא, ננסה לעשות את המקסימום ונעשה את הכל כדי לעשות תוצאה טובה. זה מוקדם לקבוע עכשיו מטרות כי חסרים לנו שישה שחקנים, ועוד זרים, וסגל שמורכב משחקני נוער, כשנדע נוכל להציב מטרות.

"היינו בסחרחורת אינסופית. זה נתן לנו אויר, חזרנו לחייך ולשמוח, ועכשיו מתחילה העבודה האמיתית ולהיות רק על החלק המקצועי. הקהל מודע שהסגל עדיין חסר, וקיבלנו פידבקים. כולם מתחילים לפני חודשיים, עכשיו צריך להעמיד קבוצה ראויה. בסופו של דבר נמדד על פי תוצאות.

גם קריאף קרא לאוהדים "אני חושב שצריך להתעורר, כן, אין עדיין קבוצה אטרטיקית עדיין, אבל למנויים יהיה משקל עצום במה שנעשה. הכוח שלנו זה הקהל שלנו. לבוא ולשחק מול יציעים ריקים לא יעזור לנו. אנחנו רוצים שיבוא גם רכש, וזה קשור אחד בשני אז אני קורא לכולם להתגייס ולבוא ליציעים".

לעשיית מנוי לחצו כאן