אבוקסיס: "כל משחק בפלייאוף קריטי"; רוטמן: "צריכים לשפר את קבלת ההחלטות"

18 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול הפועל חיפה והוסיף: "יש פה שחקנים טובים והם יצליחו את המשימה ויישארו בליגה". רוטמן הוסיף: "אנחנו נשאיר את המועדון הזה בליגה". בנוסף - עדכון על מצב הפצועים
כותב: מערכת האתר

רגע לפני שבית"ר "גשם" ירושלים פותחת את הפלייאוף התחתון בסמי עופר, התייצבו הבוקר (שישי) מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והקשר לירן רוטמן, למסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המפגש מול האדומים מהכרמל. 

בנוגע לשחקנים שנפצעו במשחק מול מכבי חיפה – אצל ריצ’מונד בואצ׳י (פגיעה ברצועות הקרסול) נשלל החשד לשבר.  גם ניב זריהן (רצועה פנימית בברך) ומקס גרצ׳קין (סדק בכף הרגל) ייעדרו מהמשחק מול הפועל חיפה, בציפייה להכשירם לאשדוד.

על פתיחת הפלייאוף התחתון אמר המאמן: "אנחנו נכנסים לשלב שכל משחק הוא על שש נקודות בפלייאוף התחתון וכל משחק הולך להיות קריטי, הרבה בגלל היריבות במשחקים האחרונים כמו מכבי חיפה ומכבי תל אביב שהיה לנו מאוד קשה מולן, למרות היכולת הטובה. אנחנו חייבים להיות תכליתיים במשחקים האלה, גם מבחינת נקודת וגם מבחינת כיבוש שערים.

"למרות התמיכה מהקהל והיכולת הטובה, אנחנו חייבים לכבוש שערים ואנחנו לא עושים את זה, וזה יצטרך להשתפר. כמובן שגם הפציעה של בואצ'י לא תורמת, והחיסרון של ירדן, כמו גם ניב שכנראה ייעדר. זה ממעט לנו את האפשרויות, אבל מי שיעלה על הדשא יצטרך לתת הכל כדי לנצח את המשחק הזה".

כשנשאל על הנקודות החיוביות שהוא רואה מאז הגעתו השיב: "קודם כל אני חושב שהשחקנים מאוד רוצים ונותנים בכל משחק עד הרגע האחרון את הכל, ואני גם אמרתי להם את זה: ״אם נמשיך במגמה הזאת אנחנו בסוף גם נישאר בליגה״. יש פה שחקנים טובים שאיבדו את הביטחון, אבל אני רואה רצון גדול והמון משמעת, אבל אנחנו חייבים להיות יותר איכותיים בשליש האחרון של המגרש, זה האזור שמביאים ממנו נקודות. השחקנים מאורגנים וממושמעים ויש לנו את הדחיפה של הקהל".

לירן רוטמן דיבר גם הוא לקראת פתיחת הפלייאוף ואמר: "בתור אחד שחווה את הפלייאוף התחתון וקרבות התחתית, אני יכול להגיד שזאת משימה לא פשוטה. למרות זאת, אני מאמין ומקווה שנצליח במשימה להישאר בליגה, אנחנו הבאנו את המועדון למצב הזה ואנחנו גם אלה שנוציא את הקבוצה מהמצב הזה".

על חוסר הדיוק בחלק הקדמי של הקבוצה אמר: "אפשר לומר שאולי יש לנו קצת חוסר מזל, ואנחנו חייבים לשפר את קבלת ההחלטות בחלק הקדמי. כן אפשר לראות במחזורים האחרונים קבוצה חזקה, קבוצה שעכשיו הולכת לבוא לפלייאוף התחתון בכל הכוח, ואני מאמין שאנחנו ניישם את זה גם בהתקפה".

הקשר התייחס גם לקבוצה היריבה והוסיף: "הפועל חיפה קבוצה טובה, אבל בכל זאת אנחנו בית"ר ירושלים ולא משנה באיזה מצב. אנחנו באים במטרה להביא את הנקודות הביתה, ומקווה ומאמין שנעשה את זה ונתקן את הטעויות מהמשחקים הקודמים".

על הקהל הבית"רי אמר: "אין ספק שהקהל שלנו הוא קהל מיוחד, הקהל מספר אחד בארץ ובמיוחד בתקופה האחרונה. הקהל בא לתמוך ולעודד בכל משחק וזה דבר חשוב לנו מאוד, והוא קריטי לנו במאבקי התחתית. אנחנו מקווים לעשות תוצאה טובה ולהביא נחת לאוהדים שלנו".

בית"ר שלנו מגיעה במקום ה-12 כשהיא עומדת על 22 נק' ורחוקה נקודה אחת מהקו האדום. מן הצד השני, הפועל חיפה מגיעה במקום התשיעי שבמאזנה 30 נק'. אנחנו מחכים לראות אתכם צובעים את סמי עופר בצהוב-שחור ודוחפים את השחקנים במשך 90 דקות למשחק שכולו גמר!

לרכישת כרטיסים