ברקוביץ׳: "שמח על הזכות לכבוש שער חשוב כזה"; אבוקסיס: "ששון הוא נקודת אור מבחינתי"

17 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר דיברו במסיבת העיתונאים בסיום המשחק מול סכנין. ברקוביץ׳: "בטוחים שנמצא את האיזון ונדע לקחת את בית״ר למקום שהיא ראויה לו"
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק הערב (שבת) במסגרת המחזור התשיעי בין בית״ר ובני סכנין שהסתיים ב-1:1, התיישבו לדבר מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס וכובש שער השיוויון הדרמטי, אמיר ברקוביץ׳ עם העיתונאים וסיפרו על המשחק מנקודת מבטם.

אבוקסיס נשאל על היכולת של הקבוצה בתקופה האחרונה: "אני מסכים איתך שאנחנו לא נראים טוב. אנחנו מנסים למצוא את ההרכב הטוב ביותר ועושים שינויים. אנחנו לא בכושר משחק טוב. אנחנו רוצים אבל לא מצליחים לייצר דברים שדווקא באימונים ראיתי מהשחקנים.

"אנחנו נותנים מתנות ליריב, יש לנו הרבה איבודים שטותיים וקריטיים באזור הרחבה. אני מאוד מאוכזב מזה. מצד שני, הצלחנו לחזור למשחק עם הרבה באלגן שעשיתי במשחק עם החילופים. זה היה משחק מאוד משמעותי מבחינת נקודות".

אבוקסיס נשאל גם לגבי רוי ששון שרשם מספר הצלות יפות במחצית הראשונה: "אני לא מופתע ממנו כי אני רואה אותו באימונים בשנתיים שאני פה. זה שהוא צעיר ושהחלטתי ללכת עליו כשוער שני זה סימן שאני מאמין בו. זאת נקודת אור מבחינתי".

"השחקנים רוצים מאוד. זה הדבר שאני לוקח מהמשחק – לא ויתרנו עד השניה האחרונה. עם כל החילופים שעשיתי, שחקנים ניסו ורצו וגם אחרי שער השיוויון עוד ניסינו לנצח את המשחק. עם זה נמשיך קדימה".

אמיר ברקוביץ׳ דיבר גם הוא: "אני תמיד מנסה לתת את ה-100 אחוז שלי וכל שחקן כדורגל רוצה להיות בהרכב אבל בסופו של דבר זה החלטה של המאמן. אני את ה-100 אחוז נותן גם באימונים וגם אם אני נכנס כמחליף. היום נכנסתי והיתה לי זכות להבקיע שער".

כשנשאל מה לא עובד לדעתו בקבוצה, ענה ברקוביץ׳: "הליגה כן נעצרה לחודשיים. היה לנו קשה לחזור לאימונים אחרי הפסקה כזאת ואחרי זה למשחקים. אנחנו עדיין לא בכושר משחק. הליגה היא ארוכה ויש לנו עוד עומס של משחקים לפנינו.

"אנחנו בטוחים שאנחנו נמצא את האיזון בקבוצה ונדע לקחת את בית״ר למקום שהיא ראויה לו".