אבוקסיס: "מגיעים למשחק מהקשים בליגה"; כהן: "נילחם בשבת"

15 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו יוצאים למשחק חוץ במכבי תל אביב בבלומפילד, שימו לב: מכירת הכרטיסים היא אינטרנטית בלבד!
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים יוצאת למשחק לא קל ביום שבת הקרוב באצטדיון בלומפילד מול מכבי תל אביב במסגרת המחזור החמישי של ליגת "one zero".

שימו לב, מכירת הכרטיסים למשחק תתקיים אך ורק באתר "לאן", עד מחר ב-12:00 ולא ייפתחו קופות ביום המשחק (לפי הוראת משטרת ישראל).

"זה היה שבוע מאוד קשה שבתוכו היינו צריכים גם לחגוג לאבישי כהן את החתונה שלו, ככה שההפסד באמת הפך את השבוע ללא נעים", פתח המאמן יוסי אבוקסיס והוסיף: "אני חושב שהדבר שהכי מאכזב אותנו, לא פחות מההפסד זה שאכזבנו את האוהדים.

"היתה לנו מחצית ראשונה נוראית, היה קשה מאוד אבל זה כדורגל וצריך לנסות לתקן ולשפר את המשחק וזה מה שאנחנו מנסים לעשות עכשיו באימונים. זה אמנם שבוע קצר מבחינת אימונים בגלל המשחקים בשני ושבת אבל לפחות ניצלנו את השבוע מבחינת אסיפה ולראות את הטעויות".

 
כשנשאל לגבי היכולת במחציות הראשונות אמר: "אין לי הסבר כי מצד אחד נגד באר שבע החצי הראשון כן היה טוב יחסית והחצי השני פחות.
 מרוב שהשחקנים רוצים לפעמים עושים טעויות. היינו מאוד אמוציונליים ולא מסודרים במקום ולא חכמים במשחק שלנו במחצית הראשונה, וזה מה שהוביל בעצם לניצחון של הפועל ירושלים עלינו.

"גם הגול שספגנו לא היה מהתקפה מתפרצת, היינו במקום פשוט לא היינו חכמים בעמידה שלנו וזה מה שהפסיד לנו את המשחק. לא היינו מספיק יצירתיים או איכותיים בשביל לכבוש לפחות שער אחד. אלו ימים קשים אבל זה כדורגל וצריך להמשיך , אנחנו בסה״כ במחזור הרביעי".

כאשר נשאל מה יש לקבוצה להציע אל מול מכבי תל אביב: "זה מכבי תל אביב, זה בלומפילד, זה 30 אלף איש מול קבוצה חזקה מאוד , קבוצה שכבשה המון שערים, זה אולי אחד המשחקים הכי קשים שיש בליגה היום אבל אנחנו צריכים להרים את עצמנו, לדעת לשחק בשכל, לדעת לנסות לנטרל את כל הדברים החזקים בהתקפה שלהם ולנסות לשחק במתפרצות בחוכמה ולדעת לצאת מהמשחק הזה שהיינו בו ביום שני".

"אני חושב שמכבי תל אביב יודעים לבוא מוכנים, אשדוד סגרו אותם טוב ברוב המשחק אבל הם עדיין הגיעו למצבים. אני חושב שאשדוד עשו משחק טוב נגדם, יצאו למתפרצות וזה גם מה שאנחנו צריכים לעשות מולם לנסות לצופף ולסגור ולצאת קדימה. זה בלומפילד וזה קשה אבל זה משחק שצריך לשחק אותו.

"הטיימינג אמנם לא הכי טוב כי אנחנו אחרי תוצאה לא טובה ופתיחת עונה לא טובה אבל כל הדברים האלה צריכים להביא אותנו יותר מוכנים למשחק כדי שנחזור עם משהו מהמשחק הזה".

לגבי ערן זהבי וסוגיית החדר לבד, אמר : "אני לא מכיר את זה מהזמנים שלי, אבל אני חושב שזה השתנה עם השנים. אני חושב שעם השנים זה קורה יותר אבל אני לא יודע על זה באופן אישי וזה גם לא היה בתקופה שלנו אבל זה לא מתפקידי להתייחס ולשפוט אם זה טוב או לא טוב".

מגן הקבוצה, אבישי כהן, שגדל במועדון וחזר לשורותיו הקיץ סיפר על התחושות: "אין ספק שבסופו של דבר אכזבנו את כל האוהדים ואת עצמנו במשחק הזה. נתנו את הכל ולצערי הפסדנו וצריך להמשיך קדימה. יש לנו משחק מאוד מאוד חשוב ביום שבת משחק שאנחנו נבוא וננסה להוציא ממנו את הנקודות ולהילחם על המגרש".

"בסופו של דבר המשחק מתחיל ב-0:0 אנחנו צריכים להגיע כמה שיותר מוכנים. יש לנו עוד יום אחד להכין את עצמנו למשחק הזה, לנקות מעצמנו את מה שהיה ולשחק את הכי טוב שאנחנו יכולים".

"אין ספק שיוסי מאמן מצוין ויש לנו את אחד המאמנים הכי טובים בארץ היום. אנחנו צריכים להתחבר כקבוצה ואין ספק שמכבי תל אביב היא קבוצה מאוד מאוד טובה ואנחנו נשתדל שיהיה משחק טוב שלנו".

לגבי הביקורת על הסגל הוסיף: "תמיד אפשר להגיד דברים טובים ותמיד אפשר להגיד דברים רעים. אני אישית שחקן בית של המועדון . אני מאוד רציתי לחזור למועדון הזה במשך המון שנים, מאז שעזבתי את המועדון בעצם, ואני שמח שחזרתי. נכון, עשינו עונה פחות טובה בבני יהודה אבל אני לא חושב שיש פה סגל שהוא לא טוב. אני חושב שיש פה סגל טוב מאוד, אנחנו פשוט צריכים להתחבר ויש עוד עונה ארוכה לתקן. אנחנו בסה״כ במחזור החמישי ואני מאמין שבסופו של דבר אנחנו נתחבר ונצא לדרך הרבה יותר טובה.

"אני לא מרגיש חוסר ביטחון, זה שיש כאן שחקנים שהגיעו מליגה נמוכה או מקבוצות שירדו ליגה זה לא עניין. קחו לדוגמא את בר כהן שפתח עונה בצורה מצוינת עם שלושה בישולים. בסופו של דבר אמנם לא הייתה לנו עונה טובה עם הקבוצות הקודמות, אבל הגענו למועדון ראוי מועדון עם מסורת בית״ר ירושלים, ואני חושב שיש פה סגל טוב ואני חושב שאנחנו נוכל להצליח בסופו של דבר.

"אני אשמח להישאר פה לעוד הרבה שנים בבית״ר אין ספק שחזרתי לא בשביל לעשות עונה אחת טובה וללכת, זו ממש לא הכוונה שלי. אני רוצה להישאר לעשות עונה טובה עם הקבוצה, שנתחבר ביחד ובע״ה לחתום פה לעוד כמה שנים טובות".