אבוקסיס: "עם גישה כזאת נביא נקודות"; דגני: "הקהל איתנו"

15 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס בסיום ההפסד למכבי חיפה להמשך הדרך וסיכם: "מקבלים מחמאות, אבל חייבים נקודות. השחקנים נתנו הכל". הבלם: "מאמין שנעשה את העבודה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים סיימה אמש את המשחק מול מכבי חיפה בהפסד 1:0 למרות יכולת מצוינת מול מוליכת הטבלה. הצהובים שחורים שלנו ימשיכו עכשיו לפלייאוף התחתון, וביום ראשון נפגוש כבר את הפועל חיפה למשחק חשוב בסמי עופר, כשהקהל הצהוב שחור שלנו יגיע כמו תמיד לתת גב לקבוצה.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, אמר בסיום: "זה מתסכל, ננוח יום אחד, נתאושש ונחזור למאבקים של הפלייאוף התחתון ושם ננסה לסיים לא רק עם המחמאות אלא להביא נקודות. אני גאה בשחקנים, הם לא נשברו אחרי הגול, נלחמו עד הדקה האחרונה וזה לא פשוט, ניקח את הדברים הטובים, וננסה לתקן את הדברים הפחות טובים. השחקנים מבינים את הסיטואציה. כל פעם אנחנו טועים במשהו ומשלמים על טעויות, כשהבעיה הכי גדולה היא שאנחנו לא כובשים. מתסכל שאיבדנו את בואצ'י. אני מאמין שנתאושש ונראה טוב יותר.

 
"זה גם עניין של לחץ, אלה שחקנים טובים ובתקופה כזאת שלא הולך אז הלחץ מדבר. מרוב שאתה רוצה אתה מגיע לחוץ למצבים האלה, גם הרמן, גם רוטמן, עזריה, זריהן, כולם החמיצו הזדמנויות טובות. אבל עדיין לא מאוחר והכל תלוי בנו, ולמזלנו יש לנו את הקהל הגדול הזה. אנחנו חייבים להיות יותר רגועים מול השער. בטח נגד מכבי חיפה, היום הגענו ולא כבשנו".

"כל משחק יכול לקבוע את העתיד של כולנו, אנחנו צריכים לבוא נחושים ורגועים, לא להפעיל על עצמנו לחץ, השחקנים הגיעו בגישה טובה, ואנחנו נביא נקודות עם הגישה הזאת של השחקנים".

אוראל דגני הוסיף: "אנחנו משחקים די טוב, אבל סופגים וננסה לשפר את זה. רואים את בית"ר אחרת בחודש האחרון, אבל אנחנו לא מצליחים לכבוש. אנחנו לא סופגים הרבה גולים וזה מה שעצוב כי אנחנו לא מבקיעים. אנחנו נישאר בליגה, מאמינים שנעשה את זה. מעצבן מאוד הגול הזה, ראיתי את זה עכשיו, סתם נהיה חור באמצע, ואז אנחנו משלמים על הקטנות, בגלל זה אנחנו במצב הזה".

"הגישה לבוא ולתת את הכל על המגרש, להמשיך ולהשתפר, אני מאמין שנעשה את העבודה. לא חסר לנו שחקנים ותיקים, יש לנו הרבה שחקנים שהיו בקרבות תחתית, ויש כאן שחקנים שמאמינים ביכולות שלהם, אנחנו מאמינים שנעזור גם לצעירים וביחד נעשה את זה. הקהל מבין את הכל, עושים אוירה טובה, אנחנו חייבים אותם להמשך הדרך".