גל כהן: "העונה הזאת מאתגרת. בחצי השני ראינו שיש עם מי ללכת למלחמה"

14 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עוזר המאמן וקריאף סיכמו את המשחק מול הירוקים בסמי עופר: "חייבים להביא נקודות. אני בטוח שנישאר בליגה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה את המשחק אמש (שני) מול מכבי חיפה בהפסד 2:1 באצטדיון סמי עופר, כש-3000 אוהדי צהובים שחורים הגיעו, תמכו ודחפו את הקבוצה ללא הפסקה במשך 90 דקות.

בשבוע הבא (יום ראשון הקרוב) הבית״רים שלנו ייקחו הפסקה קטנה מהליגה וייפגשו את הפועל עפולה מהליגה הלאומית במסגרת סיבוב ח׳ של גביע המדינה. 3 ימים לאחר מכן – סיבוב חדש של הליגה, עם משחק קשה באצטדיון טרנר מול הפועל ב״ש.

עוזר מאמן הקבוצה, גל כהן, אמר אתמול במסיבת העיתונאים לאחר המשחק: "ניתחנו את המשחק בצורה טובה ומדויקת, באנו קצת מפוחדים, הפעולות הפשוטות שאנחנו יודעים לעשות, פחות הצלחנו.

ככל שהלחץ של חיפה, במשחק בית, התחילה, ידענו בחצי השני שיהיה לנו מי להיות מהספסל. הבאנו תעוזה וביטחון, העונה הזאת מאתגרת, יש עם מי ללכת למלחמה. אנחנו צריכים להביא את זה מהדקה הראשונה במשחק הבא.

 
מיכאל אוחנה יגיד לנו כמה הוא יכול לשחק, כשהוא יגיד חצי שעה, הוא יקבל, אם יגיד רבע שעה, יקבל. הוא כישרון טהור, ואנחנו בתקווה שיהיה בריא ויביא את הכישרון שלו לתרום לנו בהמשך.

איך שנראינו ברבע הראשון, חששנו מתבוסה. השחקנים תפסו את עצמם, התאפסו, יוסי עשה שיחה קשה, חצי שני קבוצה יוזמת, מובילה, וזה לא פשוט לבוא לפה ולהעז ולנסות. יש פה חדר הלבשה בריא, יש פה סמלים של בית"ר, ויהיו תחושות טובות לבית"ר.

קפטן הקבוצה, אופיר קריאף דיבר גם הוא: "גל סיכם את זה נכון, מחלקים את הקבוצה לשתיים, פתיחה מבוהלת, מחצית שנייה דיברנו, עלה הביטחון, נכנסו שחקנים שעזרו, אנחנו מאוד אופטימיים, אבל חייבים להביא נקודות, ורוצים לקחת אותם מאשר את המחמאות. יש לנו גביע ביום ראשון, ויש לנו אחר כך את באר שבע. אני בטוח שנישאר בליגה".