בר כהן: "שמח מאוד שהגעתי לכאן. מקווים להחזיר לאוהדים מחר"

11 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר דיברו לקראת הדרבי: "יהיו הרבה אמוציות. אסור לאבד את הראש"
כותב: מערכת האתר

רגע לפני שהדרבי הירושלמי הראשון לעונה מתחיל לו, התייצבו היום (ראשון) מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והקשר בר כהן על מנת לענות לשאלות העיתונאים לקראת המשחק.

אבוקסיס דיבר ראשון: "אנחנו צריכים להמשיך את היכולת הטובה שהראנו במחצית השניה נגד נס ציונה. זאת קבוצה שעדיין לא הפסידה העונה, זה דרבי, יהיו הרבה אמוציות. אנחנו צריך להיות רגועים ולא לאבד את הראש".

"מי שישחק יצטרך לתת את הכל, גם מבחינת יכולת ומחוייבות. הם קבוצה טובה יותר מהעונה שעברה, רואים את זה בתוצאות, אבל גם אנחנו יכולים להיות חזקים יותר מהעונה שעברה".

 
"השחקנים שהצטרפו עדיין לא בכושר משחק מספיק טוב. אני חושב שאנחנו צריכים לעשות עוד משהו קטן בסגל כדי שנראה טוב יותר. אם נצליח לשחרר 2-3 שחקנים ולצרף אפילו שחקן אחד לחלק הקדמי אני אהיה מרוצה".

"הקהל שלנו מאז תחילת העונה משחק אותה בגדול. אנחנו באמת מהטובים בארץ בנושא הזה. גם מחר תהיה תפאורה מצוינת ואנחנו רוצים לשמח את הקהל שיבוא בהמוניו".

"זה ניצחון שיכול לדחוף אותנו קדימה, לתת לנו ולקהל שלנו הרבה ביטחון".

בר כהן המשיך את המאמן: "יוסי נותן לי הרבה ביטחון, הרבה שקט ואני שמח על כך. אני מאוד מקווה שאני אחזיר לו על המגרש.

"שמעתי את המספר של האוהדים שצפויים להגיע למשחק וזה מטורף, זה יגרום לכולנו לשחק טוב יותר, ואנחנו מקווים להחזיר להם מחר".

"אני ממשיך באותה הדרך, עובד קשה, בצניעות. אני לא כל כך אוהב לדבר על עצמי. אני חושב שכן הייתי יכול להיות בסגל של מכבי תל אביב, אבל קיבלתי החלטה לצאת להשאלה בבית"ר ואני שמח מאוד על כך".

"לדעתי בית"ר עוד תתגבש, עוד נכיר אחד את השני. היו הרבה בעיות בסגל בהתחלה אבל הדברים מסתדרים ורואים את זה על המגרש".