שועה: "הקהל של בית"ר זה משהו אחר. הם תומכים גם בתקופות הכי קשות"

11 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החלוץ ומאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס דיברו לקראת המשחק הסוגר של העונה. הציטוטים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

שלושה ימים למשחק סיום העונה, ערכה היום (רביעי) הקבוצה אימון בוקר מוקדם ולאחר מכן מסיבת עיתונאים נרחבת בה דיברו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והחלוץ, ירדן שועה על עתיד המועדון, העונה המאתגרת שחוו באופן אישי והרצון לראות את הקהל בטדי, פעם אחת אחרונה לפני היציאה לפגרה.

אבוקסיס התחיל: "לשמחתנו עשינו פלייאוף מצוין, יחד עם קרית שמונה עשינו את האחוזים הכי טובים בליגה בשלב הפלייאוף. המשחק האחרון שלנו היה יוצא מן הכלל, שיחקנו טוב, הגענו למצבים ואהבתי שגם במשחק כזה השחקנים נתנו מעצמם.

"הופתעתי גם לראות 3,000 צופים שלנו, חשבתי שיהיו 300-400 אוהדי בית"ר והתרגשתי מאוד לראות את הקהל. אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב".

https://vimeo.com/708666113

 
על עתיד המועדון: "לא לכולם יש פה חוזה, למעשה לרוב אין חוזה אלא רק למספר קטן של שחקנים. עם הסגל הקיים, בתוספת 2-3 שחקנים טובים, אפשר לרוץ בעונה הבאה, אבל כרגע הכל ספקולציות ולרוב השחקנים אין חוזה. אני רוצה להמשיך בבית"ר ואתם יודעים שאני וברק אברמוב חברים ואני מאמין שהכל יסתדר.

"יש כאן צוות מקצועי מצוין, כולנו נהיינו חברים, היה לי גם שקט מההנהלה אחרי שהשחקנים יצאו גברים וקיצצו – הם לא דיברו מילה גם אחרי תוצאות לא טובות – והכל ביחד גרם גם לי להצליח. אני רוצה להישאר פה ולהצליח, אבל חושב שצריך שתהיה פה קבוצה טובה עם סגל טוב".

לאחר דבריו של אבוקסיס, הגיע תורו של ירדן שועה:  "אני לקחתי את ההחלטה לעזוב (את מכבי חיפה), שני הצדדים קיבלו את זה ויצא מזה רק טוב. מרוצה מההחלטה שלי, לא הייתי מקבל דקות בחיפה ובבית"ר נתנו לי ואני מודה להם. בעיות משמעת? התבלבלתי בדרך שלי בהתחלה, עשיתי הרבה שטויות ועכשיו אני מתקן את הכל".

"אני אשמח להישאר בבית"ר, זה מועדון שמאוד התחברתי אליו. אני מכבד מאוד את הקהל של מכבי חיפה, אבל הקהל של בית"ר זה משהו אחר לגמרי. גם בתקופות הכי קשות הם שם כדי לתמוך. צריך ללבוש את המדים של בית"ר ולשמוע את השאגה של הקהל כדי להבין את האמוציות".