חוגג: "זה רגע היסטורי בשביל המועדון"; השייח׳ חאמד בן ח'ליפה: "אני רואה אפשרות להפוך את בית״ר לגדולה מכולן"

8 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי המועדון החדשים השתתפו במסע״ת חגיגית לכבוד החתימה על ההסכם. בנו של השייח׳ הצהיר: "אנחנו רוצים לקחת את המועדון לרמה אחרת"
כותב: מערכת האתר

לאחר שאתמול נחתם הסכם השותפות ההיסטורי והמרגש בין בעלי הקבוצה, משה חוגג לשייח׳ חאמד בן ח'ליפה אל-נאהיאן, היום (שלישי) בשעות הצהריים התפנו כל הצדדים למסיבת עיתונאים חגיגית ומשותפת בהשתתפותם של עשרות עיתונאים מהארץ ומהעולם.

בעלי הקבוצה, משה חוגג דיבר ראשון: "אני נרגש מאוד היום, זה רגע היסטורי בשביל המועדון ורגע היסטורי גם בשביל שתי המדינות, ישראל ואיחוד האמירויות. אני נרגש להציג את השותף החדש שלי, הוד מעלתו שייח' חמד אל ח'ליפה ובנו מוחמד. כולם יודעים שזה רגע גדול בשבילנו. אנחנו רוצים לנצח, לזכות בתארים, לגרום לאוהדים לשמוע ולהראות לאנשים אחרי כל כך הרבה שנים שמוסלמים ויהודים לא יכולים לעשות דברים ביחד ולהסתדר, אנחנו רוצים להוכיח אחרת. ספורט זה דרך נהדרת להתחיל בזה. שלום אמיתי הוא בין האנשים ולא בין המנהיגים".

השייח׳ חאמד בן ח'ליפה דיבר גם הוא: "בעקבות ההסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות, אנחנו בוחנים הרבה אפשרויות ושיתופי פעולה. אחד הדברים שבחנו בשבועיים האחרונים הוא עם המועדון ומשה חוגג. בית"ר ירושלים הוא אחד מחמשת המועדונים הגדולים בישראל ואני רואה אפשרות להפוך אותו לגדול מכולם".

בנו של השייח׳, מוחמד אל ח'ליפה: "יש לי תשוקה גדולה לכדורגל מאז שאני ילד. אנחנו רוצים להשקיע בבית"ר, במועדון, בשחקנים ורוצים לקחת את המועדון לרמה אחרת ולזכות בתארים".