גל כהן: "תוצאה טובה בשבת תיתן לנו דחיפה אדירה לקראת ההמשך"

8 פברואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ירדן שועה ומאמן הקבוצה דיברו לקראת מכבי חיפה בטדי: "אם נשפר את הדקות האחרונות ונראה מנהיגות נהיה בפלייאוף העליון"
כותב: מערכת האתר

לקראת פתיחתו של מחזור ה-21, דיברו הבוקר (חמישי) מאמן הקבוצה, גל כהן והחלוץ ירדן שועה לקראת המשחק החם מול מכבי חיפה במוצ״ש הקרוב (20:00).

גל כהן דיבר ראשון: "זה משחק נגד מכבי חיפה, תמיד המשחקים האלה הם משחקים גדולים שכל שחקן רוצה להשתתף בהם, נבוא בשיא האנרגיה, עם תחושות טובות ולעשות תוצאה טובה כי אנחנו מאוד מאוד מאמינים בקבוצה שלנו. גם נגד מכבי חיפה, לדעתי הקבוצה הכי טובה בארץ, ננסה לבוא ולקחת נקודות.

 
כהן גם פרגן למסאיי דגו ואמר: "זאת דוגמה והשראה למאמנים שנמצאים בתחילת הדרך, הוא לקח את ההזדמנות שהוא קיבל ומוכיח למה מכבי חיפה בחרה לו בתפקיד, ואני מאחל לו הצלחה אחרי המשחק נגדנו".

אני מרגיש שאני מאוד מוכן לאתגר הזה, לא סתם קיבלתי את האתגר הזה. אני שלוש שנים במועדון, עברנו פה תלאות ורגעים שמחים, אני חושב שאני בשל ומוכן לתפקיד. יודע שיש הרבה גבות שהורמו, כמו שאגב אמרו על מאמנים אחרים, ואני בטוח בקבוצה שלי וביכולת שלי. מאמין שבסוף השנה נשמח ונשיג את המטרות שלנו.

אני שמח שיש אנשים שדואגים לעתיד של בית"ר ירושלים ולעתיד שלה, ואני אדאג לבית"ר בהווה שלה. מאמן כדורגל מסתכל קודם כל למשחק הבא, לא מסתכלים רחוק. אנחנו נעשה את העבודה ונצליח להיכנס לפלייאוף העליון, והכל יהיה בסדר, צריך לקחת את ההזדמנות.

אם נחזיר את המינוס ארבע אנחנו שם, אז מבחינת יכולת אנחנו שם. קצת חוסר מזל, קצת להיות יותר רעים ולגמור משחקים. אני מאמין שאם נעשה תוצאה טובה נגד מכבי חיפה זה ייתן לנו פוש אדיר לקראת ההמשך כדי לעמוד במטרה ולעשות פלייאוף עליון.

על עוזר המאמן, משה אוחיון, אמר: "הוא שיחק איתי בעבר, עשינו ביחד גם את קורס הפרו, שיחק פה בעבר, מכיר חדרי הלבשה, אנחנו חברים טובים גם מחוץ למגרש ואני בטוח גם שתהיה לו הזדמנות גדולה ולעזור לנו להצליח".

"הוא שחקן מאוד חשוב שלנו, חלק חשוב מהקבוצה, ונראה לקראת סוף השבוע מה מצבו. ניסינו לעשות חיזוק ולהתחזק בצורה משמעותית, אבל אני שוב חוזר. הקבוצה נמצאת בפלייאוף העליון מבחינת האיכות. חומר השחקנים היום בבית"ר ירושלים הביא אותה לפלייאוף. אנחנו מוכיחים שאנחנו בשישייה הראשונה. נצטרך לתת את האקסטרה כדי לנצח את המינוס הזה.

יש לנו קבוצה טובה, בריאה, חזרנו לפעם בשבוע לשחק, יש לנו תחרות טובה, צירפנו שלושה שחקנים השבוע ואת זוהר זסנו, יש לנו שישה שחקנים עד הפלייאוף. צריך לנצח את הקבוצה הכי טובה בארץ, אבל בטדי אנחנו יכולים לעשות הכל". על חורחלי: "אני מקווה שנוכל לשתף אותו כבר במשחק הקרוב".

לאחר מכן התיישב ירדן שועה לדבר עם העיתונאים: "הייתי מחובר אל יוסי, כולם יודעים את זה. כרגע אנחנו מתעסקים בבית"ר. אני ממשיך לעבוד הכי קשה שאפשר, לתת הכי טוב וכך בחדר ההלבשה. כולם עובדים קשה ומשחקים ביחד. זה הדבר החשוב ביותר".

על גל כהן: "הוא מכיר את חדר ההלבשה טוב מאוד. אני חושב שנהיה בפלייאוף העליון, אנחנו קבוצה טובה וחדר ההלבשה טוב. אם נשפר את הדקות האחרונות וכל אחד יקח מנהיגות נהיה בפלייאוף העליון".

שחקן הכנף התייחס ליריבה: "אני בטוח שנצליח לעבור את המכשול הזה, הריכוז משפיע. לשחק מול חיפה? עברנו את זה, הכל בסדר. כרגיל".

על עדי יונה: "יש לנו קשר טוב, מבינים אחד את השני היטב. זה בא לידי ביטוי. הוא שחקן מעולה, אני חושב שהמועדון קיבל שחקן נפלא. טדי מרגש אותך כל פעם, בטח מול אצטדיון מלא".