יאנקוביץ׳: "אין לנו תירוצים, צריכים להתכונן לאשדוד הכי טוב שאפשר"

7 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר המונטנגרי דיבר לקראת המשחק בטדי: "זה נורמלי שלא הכל הולך כפי שרוצים, אבל אני בטוח שכולם מנסים לעשות את הטוב ביותר בשלהם"
כותב: מערכת האתר

בית״ר שלנו נמצאת כעת יומיים בלבד לפני תחילת המחזור ה-17 של הליגה, בו נפגוש את מ.ס. אשדוד. רגע לפני שהיציעים בטדי מתמלאים מחדש, התייצבו מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי והקשר, מרקו יאנקוביץ׳ לספר על ההכנות והאימונים בשבוע האחרון, השחקנים שחוזרים לכושר והשבוע העמוס שמצפה לקבוצה.

לרכישת כרטיסים למשחק


"צריך להתמקד רק במשחק הקרוב נגד אשדוד", התחיל יוסי מזרחי. "הם קבוצה מוכשרת מאוד, מאומנת מאוד, עם מאמן יוצא מן הכלל אבל בבית שלנו ובמיוחד לאור המצב שלנו אנחנו צריכים להביא נקודות. זה לא יהיה פשוט ולא יהיה קל".

על מצב החולים בקבוצה וההכנות למשחק: "בכל שנות האימון שלי לא נתקלתי בשבוע כזה. התחלנו אימונים עם 9 אנשים ואחר כך 11 אנשים ואחר כך 14. זאת הכנה לא אידיאלית לחלוטין אבל זה מה שיש ועם זה נתמודד”.

 
"מטבע הדברים כל שחקן חושב על עתידו. אמרתי לשחקנים השבוע שלא משנה מה יקרה – הם צריכים לחשוב על העתיד שלהם, הם צריכים להיות מצוינים כדי שירצו אותם – כי גם אם יקרו פה דברים לא טובים. שחקן צריך להיות אינטרסנט פה ולחשוב על העתיד. מעבר לזה יש עתיד של מועדון גדול מאוד שמונח על כף המאזניים".

מרקו יאנקוביץ’: "זאת תקופה קשה, אבל אני מקווה שנשרוד אותה ונחזור לכושר הכי מהר שאפשר. אין לנו תירוצים, צריכים להתכונן הכי טוב שאפשר, להיות מרוכזים וערניים, כולם צריכים לתת יותר".

"אני כמעט שנה פה ואני אוהב את המקום ואת העיר. אני מזמין את האוהדים שלנו לבוא לטדי במספרים גדולים כי זו עזרה גדולה עבורינו ואנחנו צריכים אותה, במיוחד במצב הזה. מקווה שיבואו, עצוב לראות מגרש בלי אוהדים”.

על השוני שהוא מרגיש בבית״ר: "לרוב אני משחק בקבוצות מהמקומות הראשונים ועכשיו זה שונה, אבל אני מקצוען ומנסה לעשות את הטוב ביותר. לא הכול הולך כפי שאני רוצה, אבל זה נורמלי ואני בטוח שכולם מנסים לעשות את הטוב ביותר שלהם".