אבוקסיס: "קיבלנו החלטות לא טובות"; גרצ'קין: "בטוח שנישאר"

8 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התייחס לערב בבלומפילד ואמר: "הקהל נותן לי את האמונה שנישאר בליגה, אנחנו צריכים יותר דקות טובות. משנים שמירות בנייחים ועדיין סופגים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים הפסידה הערב למכבי תל אביב באצטדיון בלומפילד, ומי שהגיע למסיבת העיתונאים בסיום המשחק היו מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והמגן מקס גרצ'קין.

המאמן נשאל מה היה חסר לצאת עם נקודה מהמשחק הזה ואמר: "חסר לנו מה שחסר בכל המשחקים האחרונים, אנחנו סופגים בקרנות ומצבים נייחים. אנחנו משנים שמירות ועדיין סופגים. חבל, כי מכבי היו חשופים ויכולנו לתפוס אותם. אני בטוח שהיינו יוצאים יותר קדימה. הם הכניסו את בן חיים כמגן, והלכו קדימה.

"ניצלנו הזדמנויות לצאת, אבל כשיצאנו, לא קיבלנו החלטות טובות במסירה האחרונה. אני בטוח שאם היינו שומרים יותר טוב בנייחים, היינו יוצאים לפחות עם נקודה. אנחנו מדברים על הנייחים המון, על השמירות. אולי נפסיק לדבר על זה ונפסיק לחטוף".

 
על שיטת המשחק אמר: "היום שיחקנו אחרת מהמשחקים האחרונים, כי זאת קבוצה שנמצאת בכושר אולי הכי טוב בליגה כרגע. ניסינו לשחק אחרת, במשחקים האחרונים נראינו יותר טוב, ניסינו דרך אחרת. 60 דקות זה היה טוב, כי לא היו להם מצבים של מאה אחוז. הרבה החזקת כדור, אבל הקרן פתחה את המשחק והכל השתנה.

על השיפור ביכולת של הקבוצה מאז הגעתו: "אני שומע כל שבוע את זה שבית"ר נראית יותר טוב, אבל אנחנו לא לוקחים נקודות. זה שלב שאנחנו צריכים לעשות את זה. ניסינו להתיש את מכבי, ואז לגרום להם להמר, אבל חטפנו. אם נשחק כמו נגד סכנין ופתח תקווה אני מאמין שנישאר".

על הקהל: "בטדי, הקהל יבוא וייתן את הטון כמו שנתן כאן. זאת הסיבה העיקרית שנותנת לי את האמונה שנישאר בליגה. הם מעודדים בכל שלב של המשחק, אין דברים כאלה. הם ידחפו אותנו ואנחנו נצטרך בבית שלנו לצאת קצת יותר גבוה. נצטרך לשחק התקפית הרבה יותר טוב".

על ההגעה לבית"ר: "כשאני לוקח החלטה אני שלם איתה עד הסוף. אני מאוד מאמין שאפשר להשיג את המטרה, בית"ר זה מועדון גדול, ובכל שלב שאתה יכול להיות בו זה כבוד. אני מאוד שמח שאני פה".

המגן מקס גרצ'קין אמר: "התחושות די מבאסות כי כולנו היינו במשחק, והרגשנו ב-1:2 שהמומנטום לטובתנו. שלטנו בקצב. אבל חסר לנו הגרוש ללירה, עוד חצי דיוק, ולצערי במקום 2:2 זה נגמר ככה".

המגן החמיא לקהל ואמר: "אין לי כבר מילים על הקהל המדהים הזה, אני מודה להם, הגיעו 5000 צופים. לצערנו אנחנו לא מספקים להם את האושר הרגעי הזה. אני מבקש מהם להמשיך ולהגיע, כי הם השחקן הכי חשוב שלנו כרגע. אני אומר את זה בפה מלא".

"לא נעים להיות בסיטואציה הזאת, אף אחד לא רוצה כתם של ירידת ליגה. בטח לא במועדון כזה, מבאס שאנחנו סופגים מנייחים. אנחנו יוזמים, עומדים טוב, ואז הנייח הורס לנו את התוכניות. אני מרגיש ורואה שיפור של הקבוצה, אנחנו עובדים טוב מאוד באימונים ואני בטוח שנישאר בליגה, וגם עם יכולת טובה".

גרצ'קין נשאל על אביאל זרגרי וסיפר: "אביאל הוא מקצוען מהרמות הכי גבוהות שפגשתי, הוא בסך הכל בן 19 אבל מתנהג כאילו הוא בן 36. הוא לוקח דברים בפרופורציות, זה עניין של זמן עד שהוא יחזור לעצמו וישתפר ויהיה אחד הקשרים הטובים ביותר שיש לנו בכדורגל".

על מצב משפחתו באוקראינה: "יש לי משפחה, בני דודים, שנמצאים בחרקוב, זה קשה, כי הלב איתם. אבל אין דרך לעזור להם, אז עושים את ההפרדה הזאת כל יום מחדש".