בואצ׳י: "יש כאן קבוצה טובה"; קומאן: "אנחנו רוצים וחייבים תוצאות"

5 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים סיכמו את ההכנות למשחק במושבה עם אימון בוקר ממושך. המאמן דיבר על מצב הקבוצה: "האוהדים שלנו יהיו במושבה, מקווה שניתן להם תוצאה טובה"
כותב: מערכת האתר

לקראת פגרת נבחרות ממושכת שתחל בשבוע הבא ורגע לפני משחק החוץ מול מכבי פתח תקווה, ערכה היום (שישי) הקבוצה את האימון המסכם לקראת המפגש במסגרת המחזור ה-9 של הליגה. בסיום האימון הגיעו מאמן הקבוצה ארווין קומאן והחלוץ ריצ׳מונד בואצ׳י למסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק.

"אנחנו יודעים מה הסיטואציה שלנו, זה מאוד קשה, אבל לבסוף אנחנו צריכים להראות את המחויבות, הכוח ואת רוח הלחימה שלנו". פתח קומאן. "צריך להראות את זה לאוהדים שלנו, ועשינו את זה ביום שני, אבל לצערנו הכדור לא נופל לצד שלנו כרגע. אני מאמין בקבוצה הזאת אבל אנחנו רוצים תוצאות. אנחנו חייבים תוצאות. משחק טוב או לא, זה לא משנה.

https://vimeo.com/642287810

 
"נלחמנו עם 10 שחקנים במשך הרבה דקות ודווקא בשלוש דקות האחרונות קיבלנו גול כשאנחנו 10 שחקנים מול 10 שחקנים, זה לא אפשרי. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, זה לא תמיד רק מזל רע. אנחנו צריכים להכין את עצמנו, אני צריך גם להסתכל על עצמי. ננסה להכין את עצמנו למשחק בצורה הטובה ביותר. האוהדים שלנו יהיו שם, ואני מקווה שניתן להם תוצאה טובה".

ריצ'מונד בואצ'י, שאתמול קיבל זימון מחודש לסגל נבחרת גאנה, סיפר על ההתאקלמות בארץ: "אני מודה לאל שהביא אותי למועדון הזה, זה מועדון מדהים. מאז שאני כאן טוב לי. אנשים כאן טובים, התחלנו את העונה והדברים לא הולכים כל כך חלק, אבל ברמה האישית אני נהנה מאוד מהמדינה הזאת".

לקראת המשחק מול פתח תקווה: "אנחנו עושים את מה שאנחנו יכולים, אבל לפעמים בכדורגל אתה לא תמיד מקבל את מה שאתה רוצה. הליגה רק התחילה, ניצחנו שני משחקים, היו לנו כמה תוצאות תיקו וגם הפסדנו, אבל במשחק נגד מכבי פתח תקווה צריך לבוא עם מנטליות של לשחק כדורגל ולנצח.

כל השחקנים רוצים לנצח. אבל לפעמים דברים משתבשים, כמו מול נוף הגליל. רצינו לסיים בתיקו במינימום, אבל לצערי קיבלנו גול בדקה האחרונה. נעשה את התיקונים וכל יום שעובר אנחנו לומדים. יש פה קבוצה טובה, אני חושב שתהיה פה קבוצה נהדרת".

היתרון של הקבוצה הזאת הוא שעבורי, אני יש לנו שחקנים שיכולים לשחק בהרבה תפקידים. אין כאן מישהו שיכול לשחק רק במקום אחד. כשנלחץ את עצמנו חזק יותר נצטרך ששלושה דברים יקרו.

הדבר הראשון הוא שצריך להיות מחויבים, ממושמעים ועם תשוקה למשחק. ברגע שיש לך את הדברים האלה ויש לנו שחקנים טובים, שחקנים צעירים שיעזרו, אני מאמין שנהיה בטופ 4 בסוף העונה. אנשים יכולים להאמין בזה או לא, זאת האמונה שלי.

"שיחקתי בהרבה מקומות, ראיתי הרבה אוהדים, כמו בכוכב האדום בלגרד, האהבה שאני מקבל היא מדהימה, הם כל כך מעודדים, בלי קשר לתוצאה, הם באים במספרים גדולים. בשבילי עם אוהדים כאלה אני אתן הכל. דברים ישתנו, נתחיל לנצח והשאר יגיע".

לרכישת כרטיסים למשחק