אבוקסיס: "יש לנו הרבה מה לשפר ביכולת"; אספרייה: "מחכה לדרבי בשבוע הבא"

5 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן וכובש הצמד התראיינו בסיום הניצחון על העולה החדשה. המאמן הוסיף: "השחקנים צריכים להביא מעצמם יותר"
כותב: מערכת האתר

לאחר ניצחון הבכורה אמש (ראשון) מול סקציה נס ציונה, שוחחו מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והקשר דנילו אספרייה עם העיתונאים באצטדיון ״שלמה ביטוח״.

המאמן דיבר ראשון: "לא הצלחנו להשתחרר בקישור ובמשחק, הכניסה של בר הביאה לנו עוד אופציה בקישור. חשבתי לעשות את החילוף לפני המחצית, אבל חיכיתי. המחליפים עזרו מאוד בבישולים, גם בר כהן וגם אבישי כהן, היו לנו יותר אופציות מסירה, היינו חכמים באופציית המסירה.

"למרות הניצחון יש לנו הרבה דברים לתקן והשחקנים צריכים להביא מעצמם יותר. זה כיף לתקן אחרי ניצחון ואחרי שני הפסדים שעברנו. הקהל שלנו, אחרי שני הפסדים כל כך קשים ומאכזבים, לעודד את הקבוצה ככה זה די מדהים".

 
אבוקסיס המשיך: "כולנו היינו באדמה, לקח גם לי זמן להתאושש. לקחנו בחשבון שנפסיד שני משחקים אבל לא ככה. לקחתי בחשבון שהפתיחה יכולה להיות טובה יותר. יש לנו הרבה מה לשפר ביכולת, אבל אנחנו בכיוון.

"בחצי השני היה משחק עומק יפה, ירדן ואספריה עשו עבודה, פתאום הקישור שלנו התעורר, וצריך להמשיך את זה".

על איתמר ישראלי אמר: "הוא לא שיחק הרבה זמן וזה משחק ראשון, נתנו לו לשחק והוא לקח את זה בשתי ידיים. אנחנו תוך כדי חושבים על הכל, אולי נצרף עוד שחקן או שניים. לא מסתנוורים מהניצחון. בכדורגל שלנו כל שבוע זה סיכום עונה, אז אנחנו בפרופורציות".

"דרבי ששתי הקבוצות ניצחו 0:3, הפועל ירושלים פתחו טוב, יהיה משחק משחק. דיברנו על זה בקבוצה, מי שלא יהיה כמו שהמערכת צריכה להיות פשוט לא יהיה פה. שחקנים צעירים בורחים לפעמים לצדדים, והם יצטרכו ליישר קו, ובשביל זה אנחנו פה".

על אספריה: "גם במחצית הראשונה גם לו היה קשה, הרגענו אותו במחצית, הוא רצה לקחת על עצמו יותר מדי. במחצית השניה הכניסה של בר נתנה לו את העומק. המחצית השניה שלו היתה אדירה. שיפרנו על קבלת ההחלטות. גם כשהחצי הראשון, שהיה לא טוב, נתן לנו שלוש ארבע הזדמנויות לגול שבזבזנו".

בינתיים אספריה עצמו הודה לאוהדים שלנו וגם שלח מסר לקראת הדרבי: ״האוהדים תמכו בנו אחרי שני הפסדים קשים, מעולם לא ראיתי אוהדים כמו אוהדי בית״ר, הייתי בקבוצות אחרות, אוהדים בדרך כלל לא מעודדים שהקבוצה לא מתפקדת, לפעמים מקללים את השחקנים, אבל אצל האוהדים שלנו זה לא קורה, הם באו לתמוך בנו ועודדו אותנו גם שלא הולך לנו, אוהדי בית״ר שונים מכל מה שראיתי עד היום. אני כבר מחכה לדרבי בשבוע הבא, ומקווה שנעשה תוצאה טובה ונשמח אותם".