סילבה: "אנחנו בטוחים בעצמנו. נתקדם ממשחק למשחק"

3 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השוער ומאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס דיברו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק באשדוד
כותב: מערכת האתר

לקראת פתיחתו של המחזור השני של ליגת ONE ZERO, מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס, והשוער מיגל סילבה דיברו היום במסיבת העיתונאים.

המאמן התחיל בהתייחסות למשחק הקודם: "במשחק מול הפועל חיפה היינו חסרים בהתקפה, אבל כן היינו צריכים להכריע את המשחק כבר במחצית הראשונה. לא היינו מרוכזים ובסוף זוכרים רק את התוצאה. אני באמת חושב שהרבה שחקנים עשו משחק טוב".

"כאשר סורו יגיע ושחקן נוסף יצטרף לחלק ההתקפי אז נתחזק. בעונה שעברה לא היו לנו הרבה אפשרויות בסגל, עכשיו יש לנו יותר מלחמה על ההרכב ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי".

על פרד פריידיי והפצועים הנוספים: "יובל אשכנזי פצוע ואני מקווה שיחזור אחרי הפגרה, פרד ערך אימון מלא אבל המשחק האחרון שלו היה לפני כמעט חודש. הוא עשה שני אימונים מלאים. יש התקדמות וכנראה שהוא יהיה מחר בסגל למשחק מול אשדוד".

"לפני חודש דיברו על להביא שחקנים וסורו לא היה בשוק. אנחנו מדברים איתו כבר חודש ולא הכל היה תלוי בנו, לפני חודש הייתה לו הצעה שהוא הסכים לה רק עכשיו. גם לגבי מיירון ג'ורג' אנחנו מדברים איתו מעל שלושה שבועות, לא תמיד אפשר להביא שחקנים באותו רגע. בעונה שעברה צירפנו את תומא וניקולאסקו באיחור וזה השתלם לנו".

"מתחילת העונה ברק רצה להשקיע, אנחנו כצוות לא מצאנו את השחקנים שמתאימים לנו כמו קבוצות אחרות שעדיין מחפשות שחקנים – גם קבוצות עם תקציבים גדולים שהביאו שחקנים רק בשבוע האחרון. השוק מוצף בשחקנים, אבל לא בשחקנים טובים. מאמין שנהיה קבוצה טובה".

על היריבה שבית״ר תפגוש מחר: "תמיד קשה באשדוד. בעונה שעברה הצלחנו לנצח שם אחרי כמה שנים שאני כמאמן פחות הלך לי במגרש הזה אז אני חושב שתמיד קשה מול אשדוד, קבוצה צעירה ונמרצת, אבל באמת כל המשחקים בליגה קשים".

על מיירון ג'ורג': "הוא עוד שחקן טוב בעמדה של פריידיי, ייתן לנו עוד מימד של כוח וסיומת. בואו ניתן לו לדבר על המגרש".

גם מיגל סילבה דיבר עם העיתונאים: "הורדת הנקודות לא יושבת לנו בראש. אנחנו רק בתחילת העונה ונתקדם ממשחק למשחק, במטרה לקחת כמה שיותר נקודות.

"עזבו אותנו שחקנים מצוינים, אבל גם הגיעו במקומם שחקנים מצוינים. כולם יגידו שבשנה שעברה בית"ר ירושלים הייתה קבוצה חזקה יותר, אבל הגיעו שחקנים טובים שניתן להם את הזמן להתאקלם ולהתחבר".