בן ביטון לאחר ההפסד במושבה: "רצינו מאוד לחזור ולנצח. נעשה הכל לנצח בדרבי"

3 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן ומאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס דיברו בסיום: "לכולם קשה בלי הקהל, אבל זה לא תירוץ. נצטרך לצאת מזה".
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק הערב (שבת) מול הפועל פ״ת שהסתיים בהפסד 1:0, התראיינו מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והמגן בן ביטון וסיפרו על המשחק הראשון מאז תחילת המלחמה, הקושי של החוסר בקהל והרצון לחזור ליכולת טובה יותר: "כשאתה משחק כל כך לא טוב אחרי המחצית הראשונה, וגם במחצית השניה שהגענו לכמה מצבים טובים ופסלו לנו שער חוקי אז אין מה לעשות. ב-ואר הם עושים המון טעויות, הרבה מאוד נגד בית״ר ירושלים וצריך לתת את הדעת על זה.

 
"זה לא התירוץ להפסד כי כמו שאמרתי לכם – במחצית הראשונה היינו רעים מאוד חוץ מ-10 הדקות הראשונות ששיחקנו לא רע. עשינו המון טעויות בחצי הראשון, במחצית השניה היינו שווים לפחות נקודה אבל גם החמצנו מצבים טובים של מיירון וגם שער שלדעתי חוקי".

אבוקסיס המשיך: "אני חושב שהשחקנים שנכנסו במחצית השניה עשו שינוי, הגענו למצבים טובים. תומא במשחק ראשון העונה, לא שיחק הרבה זמן והיה לו קשה. אדי (גוטליב) לא שיחק הרבה זמן. בתקופה הזאת צריך לדעת לחלק את הכוחות מעבר לזה שהחילופים היו טקטיים, יש לנו 3 משחקים בשבוע וצריך לדעת לחלק את הדקות. אני חושב שלא הגיע לנו פה הפסד אבל זה הכדורגל".

על הקושי לשחק בלי קהל: "לכולם קשה בלי הקהל, גם לפ״ת היה קשה. גם לנו זה מפריע אבל זה לא תירוץ כי לכולם זה שיוויוני. אנחנו לא בכושר משחק טוב נצטרך לצאת מזה".

בהמשך הגיע גם בן ביטון לדבר עם העיתונאים: "היינו פחות טובים, רצינו מאוד. זאת תקופה קשה ומטורפת, לעם, לנו, למדינה. אבל חזרנו לשחק ורצינו לנצח אבל זה היה פחות טוב. כן היה לנו את המצבים שלנו ואת הגול שנפסל ולפי דעתי לא יודע אם היה צריך להיפסל. זה היה קצת קל מדי".

"כמו בכדורגל, יש לנו עוד 4 ימים משחק וזה הצד החיובי שאנחנו יכולים לתקן. אני מקווה מאוד שנגיע לדרבי וכולם יודעים את המשמעות שלו, ונעשה את הכל על מנת לנצח. ברור שהקהל הוא פקטור אדיר מבחינתנו אבל זה מצב נתון ואנחנו לא יכולים להתערב בזה. אנחנו שחקנים מקצוענים, שאנחנו חייבים בשביל המועדון ובשבילנו והקהל ולעשות הכל על מנת לנצח".