מסתכלים קדימה: בית״ר ירושלים מתכוננת לקראת נס ציונה

1 ספטמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים ממשיכים באימונים לקראת המשחק מול העולה החדשה, אבוקסיס ועזריה דיברו במסיבת העיתונאים
כותב: מערכת האתר

במסיבת העיתונאים שנערכה היום (חמישי) בבית וגן הגיעו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס והקשר, דן עזריה לשוחח עם העיתונאים ולספר על הימים שאחרי ההפסד הלא פשוט להפועל ב״ש. 

"עברנו שבוע קשה מאוד מבחינת התוצאה. המשחק מחולק לשתיים – לחצי שעה הראשונה, שבה היינו בעניינים וחצי שעה אחרונה נוראיתהרבה שחקנים לא חזרו להגנה ונשברנו, הייתה נפילה. חלק מהמשחק הזה הזכיר לי משחקים לא טובים.

"הייתה אסיפה לאחר המשחק, דיברנו על הכל. במשחקים מול הגדולות אתה צריך לרוץ פי 2 מהן, ובטח שלא פחות מהן. אני מאמין שבאמת השחקנים הבינו וכולנו הבנו שאין זמן לדבר על מי חסר. עד עכשיו דיברנו על כך שאנחנו חסרים, עכשיו חוזרים חלק, ונוכל להיראות אחרת. כעת משחקים נגד קבוצה בליגה שלנו, במיקום שלנו, מבחינת פתיחת עונה, ואני מקווה שנתחיל להביא נקודות כבר ביום ראשון".

 

אבוקסיס המשיך: "בשבוע האחרון הגיעו שלושה שחקנים, עמית כהן, אדוארדו גררו וג׳וסואה מחיאסבנוסף, נמצא כעת המועדון במשא ומתן עם עוד קשר". עוד הוסיף אבוקסיס בהקשר זה כי ״אמנם ביכולת לא השתפרנו, אבל לא נוכל להביא 6-7 שחקנים וזה גם לא נכון. אני חושב שאנחנו יכולים להיות קבוצה טובה, אני מרגיש את זה. לפעמים זה לוקח זמן.

"לדעתי עם עוד 2 שחקנים שאפשר לצרף בנוסף לשלושה שהגיעו. אמנם זה נראה כי מחיאס ועמית כהן, בגלל שהם היו פה בעונה הקודמת, זה לא חיזוק, אבל הם כן חיזוק. שלושתם עשו היום אימון מלא, יש עוד שני אימונים לפני המשחק הבא, אני מקווה שלפחות שניים מהם, אם לא שלושתם יתחילו את המשחק״. 

לגבי עמדת השוער: "יש התלבטויות לגבי עמדת השוער, יש איזה משהו באוויר שמופנה כלפי השוער, וזה לא נעים. דלויה שוער טוב שהתחיל פחות טוב, אנחנו מתלבטים. נחשוב עוד טיפה מה לעשות. אם יהיה שוער ראוי, פנוי וטוב, אנו נשקול זאת. המועדון פתוח לכך.

"קיוויתי שניראה יותר טוב בשני המשחקים האלה, שיהיו לנו עוד כמה שחקנים. כל הדברים היו בשנייה האחרונה, והפצועים, גרמו להרכבי טלאים. זה משהו שלא חשבתי עליו, בטח על שחקנים כמו דגני ועזריה, שהם מאוד משמעותיים. לקחנו בחשבון שיהיה קשה. אחרי 4-5 משחקים תשפטו את בית״ר האמיתית, אבל אני מצפה מהשחקנים וממני להיראות יותר טוב. אנחנו צריכים להביא תוצאה טובה ביום ראשון״. 

גם שמו של השחקן הצעיר, מירון טל עלה לאחר שפתח בהרכב נגד באר שבע: "ברגע ששחקן נמצא בסגל של בית"ר הוא מחויב, הוא התחיל איתנו את הדרך עוד בנוער, מאימון לאימון הוא השתפר, הוא עובד במגרש בדיוק כמו אבא שלו, הוא קיבל את ההזדמנות והיה טוב. לא הייתי מחליף אותו אם לא היה נפצע. אני אוהב שחקנים צעירים שנותנים את ה-100 אחוז שלהם, והוא יקבל עוד מספיק הזדמנויות״. 

דן עזריה, אמנם לא השתתף במשחק האחרון עקב פציעה אך צפוי לשחק במשחק הבא. את חלקו במסיבת העיתונאים פתח ואמר: ״אני שמח לפתוח עונה שנייה בבית״ר ירושלים, זה מועדון גדול, ונכון שעכשיו המצב לא הכי מזהיר, ממשחק למשחק נשתפר ונתקדם. היה לי קיץ לא קל, עכשיו אני חוזר לכושר, ומקווה להשתלב כבר בראשון״. 

עוד הוסיף: ״הסיבות הן גם רפואיות, וגם סיבות אישיות. לאחרונה איבדנו מישהי מאוד קרובה במשפחה שלי. הייתה לנו תקופה קשה, אבל למזלנו אנחנו משפחה מאוחדת. עבדתי קשה עם הצוות הרפואי אחרי המשחק נגד הפועל תל אביב. אני מקווה מאוד להיות משמעותי העונה״.

כאשר נשאל עזריה לגבי הרכב הקבוצה אמר: ״זאת קבוצה חדשה כמעט לגמרי, שחקנים חדשים שבאו והלכו. זו עדיין ההתחלה, צריך לראות לאן זה הולך, הצוות המקצועי עובד ועושה הכל שנגיע רחוק יותר מהעונה שעברה, ואני מאמין ובטוח שיהיה בסדר״.