רוטמן: "כשאבוקסיס הגיע נוצר השינוי. מקווה שאוכל להמשיך כאן"

1 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר המצטיין ומאמן הקבוצה סיכמו את המשחק, וסיפרו על הציפיות שלהם לעתיד אחרי הבטחת ההישארות בליגה
כותב: מערכת האתר

לאחר שבית״ר הבטיחה אמש (שבת) באופן סופי את ההישארות שלה בליגה, התייצבו מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס וכובש הצמד במשחק, לירן רוטמן כדי לענות על שאלות העיתונאים.

אבוקסיס התחיל: "אם הסגל הזה היה מההתחלה פלוס שניים שלושה שחקנים יכולה להיות כאן אחלה קבוצה. לא הכל זה כסף, צריך שחקנים רעבים ואלה שבבית"ר רעבים להצליח".

"מבחינתי אני אעשה הכל כדי להישאר פה, אני מחובר טוב מאוד למקום ולמערכת, אני שמח ונהנה, רוצה להמשיך את ההנאה הזאת. הלוואי והכל יסתדר ונעשה קבוצה טובה.

 
"כולם אומרים לי 'אתה הצלת את בית"ר ירושלים' אך בית"ר גם הצילה אותי, זה הדדי, אני אומר תודה לבית"ר שעזרה לי לצאת מהמצב שהייתי בו, זה הדדי".

על אביאל זרגרי: "זרגרי אחד המקצוענים הכי גדולים שראיתי. הוא היה בתקופה פחות טובה, לא עשה מחנה ונכנס למצב קשה של הקבוצה. כשחקן צעיר הוא איבד את הביטחון והחלטתי להוריד ממנו לחץ. אין לי ספק שיחזור לו הביטחון הוא יוכל להתקדם יפה".

לירן רוטמן: "יש במועדון אנשים שיידעו לעשות טוב למועדון, שלא יוותרו, אני משוכנע בזה. כולם רוצים להישאר בבית"ר וגם אני, אני אוהב את המועדון והאנשים ומקווה מאוד שאוכל להמשיך.

"מה שטוב כאן זה הקהל האדיר והעוצמות, גם בתקופות הפחות טובות. האימונים היו בקצב גבוה אצל יוסי, זה העלה את הרמה, התלכדנו ברמת חדר ההלבשה וזה מה שעשה את השינוי. אני נותן המון כבוד לקומאן ויוסי מזרחי, פשוט כשאבוקסיס הגיע נוצר שינוי וחיבור שבא לידי ביטוי".