סורו: "אני צריך להמשיך לעבוד קשה. עצרנו לחודשיים אבל זה לא תירוץ"

14 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים מסכמים את ההכנות לקראת בני סכנין, אבוקסיס: "אני מצפה ליותר ורוצה לראות את זה בשבת”
כותב: מערכת האתר

יומיים לפני פתיחתו של המחזור ה-9 של ליגת ONE ZERO בו גם הפעם תשחק בית״ר "גשם" ירושלים ללא קהל (הפעם באצטדיון טדי), התייצבו הבוקר (חמישי) מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והקשר איסמעילה סורו לדבר עם העיתונאים לקראת המשחק מול בני סכנין של סלובודן דראפיץ׳.

אבוקסיס דיבר ראשון: "אני מרוצה מאוד מהמחויבות והגישה בשני המשחקים האחרונים. היינו סחוטים כי זה היה משחק שלישי שלנו בשבוע. התוצאה היתה טובה, אבל אני מצפה שנהיה יותר טובים. שמח שבתוך העומס הזה הוצאנו 4 נקודות מ-2 המשחקים האלו".

 
"חודשיים ללא כדורגל ומשחקי אימון זה לא פשוט. הגענו עם שחקנים זרים שלא היו פה כמעט 40 יום. מבחינת הכדורגל אנחנו חייבים להיראות יותר טוב. אני מצפה ליותר ורוצה לראות את זה בשבת”.

לגבי חלון ההעברות: "אנחנו תמיד חושבים על החלון ובכל זמן נתון איך לשפר את הקבוצה. אנחנו בודקים כמה אופציות בכמה תפקידים, אבל יש זמן עד ינואר. כרגע אנחנו חושבים על הסגל הקיים".

"מינוס 4 הנקודות מלחיץ אותנו קצת. השחקנים רואים את הטבלה לפני הדרבי הירושלמי, ורואים כותרת כמו 'הקרב על המקום האחרון'. אני דואג להזכיר שהמינוס ארבע זה נקודות שכן שהרווחנו. אולי אפילו בבית הדין יחזירו את הנקודות ויקבלו שכל".

בהמשך דיבר הקשר איסמעילה סורו: "כרגע הכל בסדר, יותר טוב מאיך שהמלחמה התחילה. אני מקווה שכולם יחזרו הביתה ושהיא תיגמר. היכולת שלי טובה עכשיו אבל זה לא מספיק, אני צריך להמשיך לעבוד. אחרי שעצרנו לחדשיים קשה יותר לשחק, אבל זה לא תירוץ".