אבוקסיס לאחר הניצחון על סכנין: "מטורף מה שהיה כאן"

15 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים שמח מאוד לאחר המהפך והניצחון רגע לפני פגרת המונדיאל. אורי דהן: "אני מאושר פה, יש כאן חדר הלבשה מדהים וזה מקרין למגרש. שמח שלא נגררנו לפרובוקציות"
כותב: assaf nachum

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה את המשחק מול בני סכנין עם 1:2 ענק, שנתן לקבוצה מרווח נשימה רגע לפני פגרת המונדיאל שיצאה לדרך מעכשיו. מסיבת העיתונאים בסיום המשחק חשפה עד כמה היינו צריכים את הניצחון הזה, וגם הקפיצה במעלה הטבלה גרמה לכולם לצאת לחופשה של חמישה ימים בנחת.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, דיבר בסיום המשחק ואמר: "הגענו למחצית הראשונה אחרי שני המשחקים הכי טובים שלנו השנה – מכבי חיפה והפועל תל אביב, שני משחקים שהפסדנו, ספגנו 6 שערים ואיבדנו את הביטחון. התחלנו את המשחק, כדור שניתז למשקוף נופל לרגל של מלמד והכל ממשיך נגדך. זה לא שסכנין הגיעו למצבים בחצי ראשון אבל הייתה מחצית פחות טובה עבורינו".

"במחצית עשינו חילופים. הקהל היה איתנו, בר כהן נכנס מצוין, דגני שעבר לקישור וחשוב לציין את זה כי הוא בא והציע את זה לפני המשחק, אם נזדקק לו. למעשה כל המשחק הקבוצתי היה מצוין, מחצית אדירה שלנו. דברים עבדו טוב יותר, לחצנו, השווינו, המשכנו ללחוץ וניצחנו. מטורף מה שהיה כאן הערב".

"במחצית דיברנו על לא לוותר, לקחת את הדחיפה של הקהל, להיראות יותר טוב עם השינויים ולחזור למשחק. לגבי ירדן שועה, אני תמיד מצפה ממנו ליותר, יש לו את היכולות והוא צריך להיות עוד יותר טוב. הוא נתן כדורים גדולים אתמול, אבל שוב, אני חושב שהוא יכול הרבה יותר. הוא יודע שאני מצפה ממנו לזה. גד עמוס אמר לי שהקהל של בית"ר היה שווה עוד שני שחקנים".

"מבחינת לחץ, הנעת כדור, לקיחת שחקני מטרה אצל היריב – מהבחינה הזאת זאת הייתה המחצית הכי טובה שלנו השנה, גם בכמות המצבים בה גם עמוס לקח כמה כדורים, המון מצבים למחצית אחת, כשמוסיפים את המהפך והלחץ שהיה עלינו אפשר לומר שזאת המחצית הכי טובה השנה".

"אחרי הפגרה נצטרך לחזור מחוברים יותר. עד עכשיו הכל היה תוך כדי תנועה. ניקח כמה ימים של חופש ונחזור לעבוד קשה, אנחנו צריכים להיות קבוצה יותר טובה עם תוצאות יותר טובות, לא לספוג כמויות כאלה של שערים. יש לי ציפיות הרבה יותר גדולות מהשחקנים, אני מאמין שזה יקרה".

אורי דהן התייחס לשאלות הכתבים ואמר: "בית"ר זה מועדון גדול, ואנחנו צריכים לשאוף למעלה. יש לנו חדר הלבשה מדהים, מהכי צעיר ועד אופיר קריאף ואוראל דגני. כולם מחברים, כולם ביחד, מחייכים, צוחקים, יוצאים אחד עם השני. כשיש חדר הלבשה בריא זה בא לידי ביטוי במגרש. בית"ר זה מועדון מאוד גדול, מה שהיה עד עכשיו לא משקף. אני מאמין שאחרי הפגרה דברים ייראו טוב יותר, לקח לנו זמן להתחבר. כרגע אני מתרכז בבית"ר ירושלים, צעד צעד".