דראפיץ': "אופטימי לקראת ההמשך" ; ורד: "זאת רק ההתחלה"

1 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס בסיום המשחק מול הפועל ת"א ליכולת ולהמשך הדרך: "בעתיד נשחק טוב יותר". הקפטן הוסיף: "יש חדר הלבשה בריא. נצטרך את כולם עד סוף העונה"
כותב: מערכת האתר

מיד בסיומו של משחק הליגה מול הפועל ת״א שהסתיים ב-1:1, הגיע מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ׳ לעמדת הראיונות ודיבר עם האתר הרשמי על המשחק: "יכלנו לנצח, רצינו לנצח. גם כשידענו כמה זה חשוב לאוהדים שלנו, נתנו את הכל, אבל אנחנו עדיין לא בכושר משחק ועוד הרבה שחקנים איכותיים שלנו צריכים לקבל דקות משחק ובמשחקים הבאים נשחק כדורגל יותר טוב. נשחק כדורגל יותר אטרקטיבי כמו שבית"ר ירושלים צריכה לשחק".

על השיטה החדשה: "יש לנו הרבה שחקנים התקפיים, אי אפשר לשחק אחרת. יש את שועה, ורד, אוחנה, מתאוסיניו ואלירן עטר, והרבה שחקנים קדמיים ומצוינים. גם קונטה וסנטיאגו צריכים לחזור לכושר. יש שילוב של הוותיקים והצעירים. גם אביאל שיחק. אני מרוצה מהסגל שלנו, ואני מאוד אופטימי לקראת ההמשך".

"אנחנו נראה איך השחקנים יתאוששו, בטוח יש כמה שינויים, יש סגל רחב שכל אחד יכול לשחק. אין לנו סתם שחקני אימון. נראה את ההתאוששות של השחקנים, ונגיע הכי חזק שיש. היה חסר לנו הדחיפה של הקהל שלנו. עם הקהל שלנו – זה הקהל הטוב בארץ, בלי הקהל שלנו מאוד קשה. מי שנפגע מזה שקהל לא מגיע למגרשים הכי הרבה זאת בית"ר ירושלים".

https://vimeo.com/474250489

 
הקפטן עידן ורד הוסיף: "לא אוהב לסיים בתיקו, בעיקר נגד הפועל תל אביב, אבל זאת התוצאה, עם טעם טיפה חמוץ. מהצעירים ועד הוותיקים כולם נתנו 100 אחוז, הפעם זה לא טוב, אבל אנחנו רק בהתחלה".

"יש השנה חדר הלבשה בריא מאוד. צעירים, ותיקים, בלי שום אגו. כולם יודעים שכל מה שקרה, וכל הקורונה, העונה היא צפופה ואינטנסיבית, ואנחנו צריכים את כולם כולל כולם. אנחנו צריכים שיהיו שחקנים טובים בכל עמדה, וכדי שתהיה עונה מוצלחת אנחנו צריכים את כולם מההתחלה ועד מאי".

"היו דברים טובים, וגם לא טובים. היה חסר לנו טיפה מחץ. עובדים ביחד חודש וחצי, שיטה חדשה, של צוות מאמנים, וצריכים זמן לזה. מצד שני אין הרבה זמן, יום רביעי בטדי, עם הקהל שלנו מאחורינו, זה סופר חשוב להמשך ושיהיה לנו בהצלחה".

https://vimeo.com/474251986