קומאן: "יהיה משחק קשוח"; גרצ'קין: "משחק שיכול לשנות מומנטום"

29 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למשחק מול בני סכנין והוסיף: "לא יהיה קל שם, צריך להביא את כל האנרגיות". המגן כבר לא יכול לחכות: "הליגה צפופה, זה יכול להיות לטובתינו"
כותב: מערכת האתר

יומיים לאחר התיקו הביתי מול הפועל חדרה (0:0) ויממה בלבד לפני שהקבוצה יוצאת למשחק חוץ קשה מול בני סכנין, התראיינו היום מאמן הקבוצה, ארווין קומאן והמגן מקס גרצ׳קין לקראת המפגש החשוב בדוחא.

"אנחנו צריכים נקודות, אנחנו נשחק על זה, נלך לשם כדי לנצח את המשחק, כמו שצריך להיות", אמר קומאן. "אנחנו צריכים לראות מה יהיה, אבל זה יהיה משחק קשוח, לא קל לשחק שם, אבל אנחנו צריכים להביא לשם את כל האנרגיות שלנו".

השחקנים מכירים את הליגה הזאת יותר טוב ממני, כל משחק הוא פיזי, זה לא משנה נגד מי משחקים. השחקנים צריכים לדעת שהם הולכים לסוג משחק כזה, אבל צריך לשחק כדורגל וצריך לנטרל את הפיזיות. זה קשה לשחקנים. אנחנו צריכים לשחק משחק פסים, הרבה שחקנים אוהבים לעשות דריבל וככה אתה נותן ליריב לתפוס אותך".

 
גם גרצ'קין מתכונן לקראת המחזורים הקרובים והמפגשים הקשים שבדרך: "אני אוהב את השבועות הצפופים האלה של שלושה משחקים בשבוע, כי מאוד התאכזבתי מהתיקו נגד חדרה. ויש הזדמנות לתקן, וזאת הזדמנות נהדרת.

המשחקים בסכנין יכולים לשנות מומנטום ואנחנו בסדרת משחקים חשובה, והנקודות האלה בדוחא חשובות מאוד, אנחנו נגיע בכל הכוח".

"הליגה מאוד צפופה, אנחנו יכולים להפוך את זה לטובתינו, ולנצח במשחק הקרוב. ככל שיהיו לך יותר נקודות עכשיו, יהיה לך יותר קל להתמקד בכדורגל ולהשתפר.

האווירה טובה בחדר ההלבשה, כולם יודעים את החשיבות של המשחק הזה, המשחק בדוחא הוא לא עוד משחק ואני מאוד מחכה למשחק הזה".

חוגגים את חנוכה ביחד

חג החנוכה סוף סוף כאן, ולנו יש הזדמנות להתפנק במשחק בית ענק, כזה שסוחב מאחוריו היסטוריה נהדרת, ובהווה הזדמנות מצוינת להידבק לצמרת הטבלה. בית"ר "גשם" ירושלים תארח את מכבי תל אביב למשחק אדיר בטדי, שצפוי לספק אוירה נהדרת באצטדיון הביתי שלנו.

לחצו כאן לכל הפרטים