דראפיץ': "רוצים להיות יותר אגרסיביים"; דגני: "מרגיש מצוין בבית"ר"

29 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והבלם דיברו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי חיפה, והתייחסו לתקופה האחרונה: "ספגנו חמישה שערים מתחילת העונה. נעבור ונשתפר"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים יוצאת למשחק חוץ קשה מחר (שני) מול מכבי חיפה בסמי עופר, לאחר שלושה משחקים ללא נצחון, ובקבוצה בהחלט רוצים לצאת מחיפה עם 3 נקודות חשובות לקראת ההמשך.

המאמן סלובודן דראפיץ' אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק: "זה משחק שצריך להיות משחק של הגדולות, עדיין לא הוכחנו שאנחנו שם, אבל הסגלים שלנו ושל חיפה סגלים טובים ומעניינים, אז אני מצפה למשחק מעניין מאוד".

מרכז המגרש מרגיש קצת "רך". דיברתם עם השחקנים על זה?
"אין ספק שאנחנו קצת רכים, אנחנו רוצים להיות יותר אגרסיביים, אבל אנחנו עדיין מובילים בסטטיסטיקה בחטיפות כדור במרכז המגרש של הקבוצה היריבה. ככה שכל אחד יכול לקחת את זה לכל מיני כיוונים. אנחנו רוצים להיות עוד יותר אגרסיביים ולשלוט במרכז השדה. אנחנו די דומיננטיים, יש מספיק מצבים שאפשר להבקיע. אנחנו רוצים להשתפר לפי התוצאות, אני די מרוצה מהחניכים שלי. כל הזמן רוצים להשתפר, אנחנו רוצים להיות יותר טובים כל הזמן. צריך לקחת את הדברים הטובים שלנו".

על הפציעות הוסיף: "פציעות זה חלק מהמשחק, אנחנו צריכים להתמודד עם זה. יש די הרבה שחקנים טובים בבית"ר ירושלים שאפשר להשתמש בהם. אנחנו רוצים את כל הסגל איתנו. מקווים שכל הסגל יהיה בריא".

אוראל דגני התייחס גם הוא למשחק ואמר: "גם אנחנו וגם חיפה במומנטום פחות טוב, אבל זה עדיין משחק מאוד יוקרתי בכדורגל שלנו, שני מועדונים גדולים, אנחנו באים לנצח".

"זה נכון שבמשחקים האחרונים אנחנו מקבלים גולים ואז חוזרים למשחק, ואנחנו צריכים לשפר את זה. בסה"כ מתחילת העונה ספגנו חמישה שערים, מתוך שישה משחקים, אז המצב לא כזה גרוע. אנחנו נעבוד ונשתפר, ונהיה טובים גם בזה.

על התחושות שלו במועדון הוסיף: "אני מרגיש טוב, מועדון טוב, אנחנו קבוצה טובה ומוכשרת, אנחנו צריכים לעשות נצחונות בסוף, כי זה מה שאנשים דורשים מאיתנו. אני ברמה האישית מרגיש טוב, חסר הקהל כמובן, אבל חוץ מזה, מרגיש מצוין".