כשאלי אוחנה חזר לכר הדשא: יום הגיבוש של בית"ר ירושלים

29 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כמדי שנה, נערך היום טורניר שערבב את השחקנים וההנהלה לארבע קבוצות, כשהגמר הוכרע רק בפנדלים מותחים. על עמדת האוכל ניצח הגרילמן הקבוע אסף סבח. גם מספר 11 המיתולוגי עלה לשחק. במה זכו המנצחים?
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים עצרה היום לרגע את ההכנות האינטנסיביות לקראת חידוש הליגה, ולאחר עוד אימון מפרך בניצוחו של יוסי מזרחי, התייצבו השחקנים והנהלת הקבוצה לצהריים גיבוש שכלל טורניר כדורגל דרמטי וארוחת על האש מפנקת של הגרילמן הקבוע של הקבוצה, השף אסף סבח. את האירוע ביקש לקיים הבעלים משה חוגג, על מנת לתת גם קצת אוירה חיובית, לפני פתיחת משחקי הפלייאוף.

הקבוצות, שנקבעו מראש, מנו 8 שחקנים, שניים מהם מההנהלה, כשכר הדשא בבית וגן חולק לשניים. בחצאי הגמר ניצחו הקבוצה של עידן ורד (צהובים) את זאת של אלירן עטר, וזאת של משה חוגג, מחוזקת במספר 11 המיתולוגי, אלי אוחנה, שעלה על כר הדשא בפעם הראשונה מזה שנים והראה שאת מה שיש לו ברגליים אף אחד לא יכול לקחת. הקבוצה הכחולה ניצחה את הקבוצה של מגבו ושותפיו.

הגמר עצמו התעלה לרמה גבוהה, והסתיים ב-1:1 גם לאחר ההארכה. בסופו של דבר, הקבוצה הכחולה, בראשותו של משה חוגג, מיכאל אוחנה, אלי אוחנה (שנכנס כמחליף), טל בן חיים, זוהר חוגג, מרקו ינקוביץ', נתנאל דלויה, רועי פדידה ואורן ביטון. יחד עם אוחנה עלתה כל הנהלת הקבוצה לשחק – המנכ"ל מוני ברוש, סמנכ"ל הכספים חיים נבון, דובר הקבוצה אסף נחום ומנהל הקבוצה אושרי דודאי. מהארוחה נעדרו איתמר ניצן, גליאופיליו האסלביינק ועלי מוחמד, שנמצאים ביחד עם הנבחרות שלהם. הארוחה, בשווי אלפי שקלים, מומונה על ידי אלירן עטר, מיכאל אוחנה וירדן שועה, לאחר עבירת המשמעת שעברו.

הבעלים משה חוגג אמר רגע לפני שהבשרים הגיעו אל הבטן: "היה לנו חשוב לשנות אנרגיה, עשינו את זה ועל הדרך גם העלינו את אלי על כר הדשא. שיהיה לנו הרבה בהצלחה בפלייאוף התחתון. מקווה שתהיה תחושת פחות מתח, יותר שימחה, תגמרו את זה מוקדם ונוכל לשחק כדורגל משוחרר ולהתכונן לעונה הבאה".