אבוקסיס: "עשינו טעויות והיינו לא מרוכזים. אני גאה בשחקנים האלה"

29 אוגוסט 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס להפסד להפועל חיפה, סיפר על הנקודות לשיפור מבחינתו וגם שיבח את הקבוצה על המאמץ. הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

בסיום המשחק הערב (שני) מול הפועל חיפה הגיע מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס למסיבת העיתונאים הרשמית כדי לספר על ההפסד במחזור הפתיחה מנקודת מבטו וגם על הדברים שבלטו מבחינתו לטובה במשחק

נראה לפרקים שבית״ר לוחצת יותר אבל נאיביות
"שאלת וענית, עשינו טעויות, פאול במרכז השדה, שמירה לא טובה בשער השני. השער הראשון יצאנו לא מרוכזים, פתיחה לא טובה של החצי השני. אני גאה בשחקנים האלה, אנחנו עם זר אחד והשחקנים עשו משחק יוצא מן הכלל.

"אם ננתח את המשחק עשינו משחק לא רע, השתחררנו מהלחץ ויצרנו מצבים. בסוף היתה חסרה לנו רגל מסיימת למרות שדבוש כן עשה משחק טוב. במחצית ראשונה כמו שראינו היום, צריך לגמור את המשחק. יכלנו לתת את השני ולעלות משוחררים לחצי השני".

 
חסרה לך איכות, הם לא ניסו לעבור את החצי עד לשער המהפך
"לא ניצלנו את הדקות הטובות שלנו, יחסית לפתיחת עונה היו לנו הרבה דקות טובות. אני באמת מעודד מהיכולת של השחקנים, עשינו מהלכים יפים, קצת נאיביות וחוסר ריכוז וככה מפסידים".

לא הייתה לך ברירה, נראה שניסית לאלתר
"כן, ירדן התעייף בקו/ קאבאלה יותר נוח לו לשחק בקו, דווקא ירדן היה טוב באמצע והיו לו כמה מצבים. כמובן שאנחנו מאלתרים וחסרים לנו שחקנים. היו דקות שישבתי במחצית הראשונה ונהנתי מהמשחק.

"ניתן את הדעת איך אנחנו עולים ככה למחצית השניה בחוסר ריכוז. מאוכזב מהתוצאה אבל לא מהיכולת. במשחקים הבאים נצטרך להכריע את המשחק עם המצבים".

לגבי המינוס 4, זה יושב בראש?
"זה מבאס, לא נעים. משתדל שהשחקנים לא יחשבו על זה. מבטיח שאם נמשיך ביכולת הזאת, יחד עם השחקנים שיגיעו והפצועים שיחזרו נהיה קבוצה טובה".

איך מגיעים למצב כזה בסגל בסוף אוגוסט?
"מנסים להביא זרים טובים, ראינו הרבה שחקנים שרובם נפלו לא בגללנו, בגלל סוכנים או סיבות כאלו ואחרות. שחקנים מושכים אותנו עד שיסגר החלון באירופה. מנסים להביא את הטובים ביותר וצריך ללכת כרגע לפי הדרך שלהם".