קומאן לקראת פתיחת העונה מול ב״ש: "צריכים את המשמעת ואת האוהדים שלנו"

28 אוגוסט 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר במסע״ת לקראת מחזור פתיחת העונה: "כל קבוצה מתחילה מאפס. חשוב שתהיה לנו את הגישה הנכונה. אנחנו מוכנים להילחם על המשחק הזה"
כותב: מערכת האתר

עם חודשיים ארוכים וחשובים של הכנה מאחורינו, מחר תפתח בית״ר את העונה שלה באופן רשמי במשחק חם מול הפועל ב״ש בטדי. הקבוצה ערכה היום (שבת) את האימון המסכם לקראת המפגש, עוד לפני זה דיבר מאמן הקבוצה, ארווין קומאן במסיבת העיתונאים המסורתית.

אחרי קדם העונה שעברנו, עכשיו אנחנו מגיעים לדבר האמיתי, המשחק הראשון של העונה. איך אתה מרגיש?
"אני מרגיש טוב. שמח שאנחנו מתחילים, זאת היתה תקופת קדם-עונה ארוכה, 7-8 שבועות. אנחנו כבר מצפים להתחיל את העונה מול ב״ש בבית שלנו. אני מקווה שנראה הרבה אוהדים שיתמכו בנו כי אנחנו צריכים אותם. היה לנו שבוע לא פשוט, בגלל זה אנחנו צריכים את הקהל מאחורינו".

 
מה אתה אומר לשחקנים? קדם העונה נגמרה, עכשיו מתחילים את הדבר האמיתי?
"כל קבוצה מתחילה מ-0, זה פשוט. בכדורגל קורים הרבה דברים מוזרים, אבל בשבילנו זה בעיקר חשוב שתהיה לנו את הגישה הנכונה, שנראה לאוהדים שאנחנו רוצים לנצח את המשחק ושבאנו להתחרות איתם (באר שבע) ברמה שווה.

"אני יודע שיש לנו כמה שחקנים פצועים ועדיין אין לנו את שחקני הרכש כי הם בבידוד, אבל הקבוצה חייבה להיות מוכנה ליום ראשון, אנחנו מוכנים להילחם על המשחק הזה".

מה אתה יכול לספר לנו על באר שבע מנקודת מבטך?
"ראיתי אותם שבוע שעבר באצטדיון משחקים (במוקדמות ליגה האירופית) מול הקבוצה מקפריסין. יש להם סגל רחב, 25 שחקנים טובים, טכניים וחזקים.

"אנחנו יודעים שזה יהיה משחק קשה, אבל אנחנו חייבים להגיע בגישה הנכונה ולהילחם וברור שננסה לנצח. זאת המטרה שלנו. יש לנו תכנית משחק טובה, אנחנו צריכים את המשמעת ואת האוהדים שלנו".

עוטים מסיכות, שומרים על הכללים

אוהדים יקרים, אנו מזכירים כי עטיית מסיכה במשחק מחר היא תנאי חובה לכניסה וצפיה במשחקי הכדורגל. במידה ולא תשתפו פעולה והקהל לא יעטה מסיכות, יקודמו תקנות שימנעו את הגעת האוהדים למשחקים. אנא מכם, הקפידו על עטיית מסיכה, מעל לכל הדבר נועד לשמור על בריאותכם ועל בריאות הקרובים לכם.

חנות המוצרים

לכל המוצרים

רמקול נייד – בית"ר ירושלים

129

אוזניות אלחוטיות + נרתיק הטענה – בית"ר ירושלים

89

תיק גב FCBJ – בית"ר ירושלים

129

חולצת הנפה – גמר גביע המדינה 2023

49

כתבות נוספות

לכל הכתבות