זרגרי: "שמח על הקרדיט שניתן לי. צריכים לצאת לדרך חדשה של ניצחונות"

27 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
דראפיץ׳ והקשר הצעיר דיברו לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד. המאמן: "רוצה להאמין שהתקופה הלא טובה עברה. אפשר להיצמד לצמרת"
כותב: מערכת האתר

יממה לפני שהקבוצה שלנו חוזרת לאצטדיון טדי ופוגשת את מ.ס אשדוד במחזור הנעילה של הסיבוב הראשון בליגה, התקיימה היום (ראשון) מסיבת העיתונאים לקראת המשחק. מאמן הקבוצה סלובודן דראפיץ׳ והקשר אביאל זרגרי הגיעו כדי לספר על המצב בחדר ההלבשה והתקוות שלהם לקראת תקופת המשחקים הקרובה (עקב בעיה בהקלטה, חלק מהדברים כתובים אך לא מופיעים בווידאו).

דראפיץ' אמר: "ניתן לראות שהליגה מאוד צפופה אבל אנחנו עדיין רוצים לנצח ולהיות בצמרת. אנחנו גם רוצים להסתכל על חצי הכוס המלאה – שזה אומר לנצח ולהיות קבוצה יותר טובה ממה שהיינו עד עכשיו. אנחנו יכולים להיות שם. עם ניצחון אפשר להיצמד לצמרת וגם דיברנו על זה בחדר ההלבשה עם השחקנים – על זה שצריך להסתכל למעלה ולא למטה".

"אני רוצה להאמין שהתקופה הלא טובה עברה. אנחנו בתקופה טובה יותר, אנחנו מבקיעים ומגיעים להזדמנויות. אנחנו רוצים להראות יותר טוב נגד אשדוד, ניראה יותר טוב ממה שהיינו נגד כפר סבא, אז אפשר להיות אופטימיים".

 
חלק מהמטרות שהצבתם העונה הן שילוב של שחקנים צעירים, איך אתה רואה את התהליך עד עכשיו?
"אף פעם לא הסתכלנו בתעודת הזהות של השחקנים, רק על היכולת של השחקן ומה הוא יכול לתרום לקבוצה. התמזל מזלנו שיש לנו שחקנים כישרוניים בבית״ר כמו שהיה לנו בקבוצות אחרות, כשהגיעו ילדים מאוד כישרוניים. אנחנו לא מפחדים לתת להם הזדמנות ולתת להם לשחק. אביאל ועוזיאל הם שחקנים כישרוניים ממחלקת הנוער של המועדון ככה שהם מקבלים את הצ׳אנס ועד היום אני מאוד מרוצה מההתקדמות שלהם וכל עוד הם יהיו טובים הם ישחקו".

אביאל, ספר לנו קצת ממה שעובר עליך מתחילת השנה, איך זה מרגיש להיות חלק מהקבוצה?
"אני מאוד שמח על הקרדיט שניתן לי מהצוות המקצועי. אני עובד כל יום קשה כדי להוכיח את עצמי, במיוחד באימונים. אני מקווה שאני אמשיך להוכיח וגם את הניצחונות נביא. יש לנו חדר הלבשה שמח, תומך ועוזר. השחקנים המנוסים נותנים טיפים, מכוונים, מדברים כל הזמן. מכאן והלאה כולנו נצטרך לעבוד קשה ביחד ולצאת לדרך חדשה של ניצחונות".