קומאן: "לא אהבתי את הגישה"; ניצן: "נצטרך לתקן את הטעויות מהר מאוד"

27 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין לאחר ההפסד לאשדוד: "נעבוד על החיבור בין השחקנים. לא עזרנו אחד לשני על המגרש היום"; השוער: "מבאס לשלוח את האוהדים ככה הביתה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים רשמה אמש (ראשון) הפסד שני העונה בליגה, עם 2:0 למ.ס. אשדוד בחוץ. בסיום המשחק הגיעו מאמן הקבוצה, ארווין קומאן והשוער איתמר ניצן לעמדת הראיונות כדי לנסות להסביר את ההפסד והתחושות הקשות שבעקבותיו.

קומאן התראיין ראשון: "הניצחון הזה הגיע לאשדוד, במלוא מובן המילה, רמת הכדורגל שלנו היום מדאיגה אותי מאוד, אם את רוב הכדורים מוסרים לקבוצה הלא נכונה ברור שזאת בעיה. יש לאשדוד קבוצה טובה והם מביאים יותר אנרגיה וזה מדאיג, אנחנו חסרים בקישור בשחקנים והקישור זה הדבר הכי חשוב במשחק".

"לא אהבתי את הגישה של חלק מהשחקנים, אפשר לשחק לא טוב וזה קורה אבל אם רואים שהגישה והפנים למטה, והכתפיים למטה, זה עניין של שפת גוף ועניין מנטאלי. כולם אוהבים לדבר לפני המשחק אבל צריך לעזור אחד לשני ולעודד אחד את השני וזה לא היה.

"בכדורגל צריך לדעת לצאת מזה, נצטרך לעבוד על החיבור כי הרבה שחקנים עשו דברים שונה והקשו על עצמם ועל חברים לקבוצה. אמרו לי שבבית"ר יש יותר לחץ אבל צריך לדעת להנות גם מזה. אני המאמן, אני אחראי ואני יודע את זה".

 
איתמר, אסור לנו שהמשחק הזה יחזור על עצמו בשום אופן. זה אחד המשחקים הכי גרועים בבית"ר. זה לא קורה באימונים
"אני לא חושב שהמשחק הזה משקף את האופי של הקבוצה הזאת, ואת שאנחנו משחקים בדר"כ. אני לא יודע מה גרם לנפילת מתח הזאת ברמת האנרגיה, והיה כאן קהל גדול שדחף אותנו וזה מבאס לשלוח אותו הביתה ככה.

"יום שבת משחק חדש ואנחנו צריכים לתקן את הטעויות האלה מהר מאוד ולהראות מי אנחנו באמת".

יום שבת מגיעים לטדי, מול קרית שמונה
"אני מאוד מעריך ומחזיק מהצוות המקצועי שיש לנו פה השנה. אני חושב שהוא יודע טוב מאוד מה לעשות ואיך לשפר את זה, ואין לי ספק שנשפר את זה ונצא מפה לדרך חדשה, זה היה משהו שהוא חריג ולא משקף את מי שאנחנו באמת".