"גשם החזקות" מימשה את האופציה כנותנת החסות הראשית של המועדון גם בעונה הבאה

27 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ממשיכים לבנות ביחד: נותנת החסות הראשית תמשיך את שיתוף הפעולה עם המועדון גם בעונה הבאה. בנוסף חברת 'גשם החזקות' תהיה נותנת החסות הראשית של מחלקת הנוער. הבעלים משה חוגג: "מצאנו פרטנר ואנחנו צועדים בדרך משותפת שעובדת נהדר ביחד"
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים שמח להודיע על המשך שיתוף הפעולה עם הספונסר הראשי, חברת "גשם החזקות" גם לעונת 2021/2022. גשם החזקות, חברה לייזום נדל"ן בבעלותם של יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, יזמים בעלי ניסיון רב בניהול עסקאות נדל“ן. נכון להיום פועלת גשם החזקות בתחומי היזמות, נכסים מניבים, מלונאות והתחדשות עירונית במעל ל-25 ערים, עם למעלה מ-11,000 יח"ד ו-130 מ"ר מסחר ותעסוקה. 

כחלק מהסכם החסות, ימשיך להתנוסס לוגו החברה בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת. בנוסף, תהיה החברה החל מהעונה הקרובה גם נותנת החסות הראשית של מחלקת הנוער של המועדון.

בעונה האחרונה הפכה חברת "גשם החזקות" לחלק ממשפחת בית"ר ירושלים וחיזקה את הקשר עם בסיס האוהדים הגדול בישראל ואף קידמה תוכניות עיסקיות וחברתיות שלה דרך מחלקת הדיגיטל של המועדון.

החברה תהנה מפרסום מסיבי וחשיפה בכל דרכי הפרסום והדיגיטל שהמועדון יכול להציע, וכמובן על תלבושות השחקנים, אוטובוס הקבוצה, פעילויות תוכן שיווקי, בפעילויות למען הקהילה ועוד.

היום נפגשו בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, יו"ר המועדון אלי אוחנה, מנכ"ל המועדון מוני ברוש ונציגי חברת 'גשם החזקות' יוסי מזרחי ושמגר ואקנין (הבעלים) וסמנכ"לית השיווק בתיה אלדד על מנת לחתום על המשך ההתקשרות לעונה נוספת. 

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר לאחר החתימה: "במהלך העונה האחרונה נחשפה חברת גשם לפרסום המהדהד אותו קיבלה מהמועדון, בכל פלטפורמה אפשרית ואנחנו נחשפנו לחברה איכותית, מובילה בבנייה בישראל, אשר מורכבת מאנשים חרוצים ואיכותיים. לשבת כאן שוב לאחר שנה אומר ששני הצדדים מרוצים, שמח שמצאנו דרך משותפת שעובדת נהדר ביחד".

בעלי החברה, יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, מסרו: "בחרנו בקבוצת בית"ר ירושלים ולא בכדי, ההון האנושי שבקבוצה, לצד הערכים שמובילים אותה, ובראשם אהבת הארץ, תואמים את ערכי גשם החזקות. לאורך השנה האחרונה העמקנו את השותפות עם בית"ר ירושלים מתוך מטרה להמשיך ולתרום לספורט הישראלי והירושלמי.

מדובר במועדון עוצמתי וחזק, שממשיך לגדול ולהיות המועדון המוביל בירושלים ואחד מהגדולים בארץ, ואנחנו מצפים להמשיך ולעבוד יחד לקראת הישגים חדשים. כחלק מחזון החברה, גשם החזקות בוחרת להיות מעורבת בחיי הקהילה בערים בה היא בונה. אנו רואים קשר ישיר בין פיתוח הספורט בעיר לחיזוק הקהילה והתושבים, ואנחנו שמחים לעשות זאת כפעולה משלימה לבניה של פרויקט 'ארנונה הילס' בעיר".