דראפיץ׳: "שמח שחזרנו למירוץ על הפלייאוף"

26 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התייחס למשחק מול ב״ש והוסיף: ״אסור להפסיק״. קריאף: ״הם קבוצה חזקה. נצטרך לתת אקסטרה"
כותב: מערכת האתר

עם שבוע עמוס שבדיוק הסתיים לו, ולקראת שבוע חשוב נוסף שיתחיל מחר באצטדיון טרנר, דיברו היום מאמן הקבוצה, סלובודן דראפיץ׳ והקשר אופיר קריאף על המשחק הקרוב מול הפועל ב״ש וההכנות שנעשות אליו.

סלובו, מה הדברים שאהבת לראות במשחק מול מכבי פ״ת ואיך מתכוננים למשחק ביום ראשון?
"היתה לנו משימה. גם עכו וגם באמצע השבוע מכבי פתח תקווה. מאוד רצינו לנצח 2 משחקים וזה מה שעשינו. עם הניצחון על מכבי פתח תקווה הגענו רק לכיוון של הפלייאוף העליון אבל אסור לנו להפסיק.

יש לנו משחק מאוד קשה ביום ראשון נגד הפועל באר שבע שגם הם נלחמים על הנקודות האלו. ככה שאני מאוד שמח שאנחנו חזרנו למירוץ לפלייאוף העליון ומקווה מאוד שגם נצליח להיות שם".

 
אופיר, ספר לנו על התחושות שהיו במהלך ואחרי המשחק מול מכבי פתח תקווה
"קודם כל לפני המשחק ידענו מה החשיבות שלו. הצוות המקצועי החדיר בנו את המוטיבציה הנכונה ואת המשמעות של מה המשחק הזה יכול לגרור לחיוב ושלילה. אני שמח שהצלחנו לנצח. זה משהו שעבדנו עליו מאוד קשה, זה היה משחק סופר חשוב להמשכיות שלנו. שמח שלקחנו 3 נקודות ועכשיו אנחנו עם הפנים קדימה".

יש לנו עכשיו שבוע של עוד 2 משחקים. הראשון בטרנר
"מתכוננים למשחק הזה כמו שהתכוננו למשחק נגד מכבי פ״ת. אין לנו יותר מדי זמן לשמוח, יש כל 3 ימים משחק. אנחנו באים נגד קבוצה חזקה מאוד עם מאמן חדש שאני בטוח שכולם ירצו להוכיח ולרוץ ולעבוד. אנחנו נצטרך לתת אקסטרה, ואני בטוח שנעשה עבודה טובה".